Medisana 88387 Ayak Spa Masaj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Sunan Aksesuarlar

Fırça, masaj başlığı ve nasır giderici olmak üzere farklı aksesuarları bulunan Medisana 88387 ayak spa masaj aleti, yorgunluğu giderme ve pedikür yapımını kolaylaştırma özelliğine sahiptir.

Rahatlatıcı Spa Masajı Fonksiyonu

Ev konforunda spa masajı ayrıcalığı sunan  titreşimli masaj fonksiyonu sayesinde günün yorgunluğunu giderme avantajı sunar. Kan dolaşımını hızlandıran masaj fonksiyonu sayesinde hem ayak ağrısından hem de ödemi azaltır.

Sıçrama Önleyici Kapak

İçine su konulan hazne üzerinde yer alan çıkarılabilir kapak, titreşimli masaj sırasında etrafa su sıçramasını önler. Böylece Medisana 88387 ayak spa masaj aletinizi evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Masaj Yapan Ayak Silindirleri

Su haznesinin içinde yer alan ayak silindirleri, etkili bir ayak masajı yapar.  Belirli bir sıcaklıktaki su içinde gerçekleşen bu masaj hem rahatlama sağlar hem de kan dolaşımını hızlandırarak cilt yenilenmesine yardımcı olur.

Kayma Önleyici Lastik Ayaklar

Medisana 88387 ayak spa masaj aletinin hemen alt tarafında yer alan minyatür kaymaz ayaklar sayesinde cihazın devrilmesi ve masaj sırasında hareket etmesi önlenir. Bu da güvenli bir kullanım süreci sağlar.Taşınabilir Minimal Tasarım

İdeal ölçüleri ve hafif olması ile büyük bir avantaj sunan Medisana 88387 ayak spa masaj aletini yolculuklarda da yanınızda taşıyabilir, gittiğiniz her yerde spa masajının keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Plastik
  • Masaj başlığı Sayısı: 3
  • Sıcak Tutma Fonksiyonu: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.