Medisana 48360 Zayıflama Kemeri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Medisana Masaj ve Zayıflama Kemeri

Üstün Alman teknolojisiyle üretilmiş olan Medisana masaj kemeri, çift motoru ve 48 watt çalışma gücü ile etkili bir masaj performansı sunar.

Ayarlanabilir 5 Farklı Masaj Seviyesi

Medisana zayıflama kemeri, masaj kuvveti ve yönünün beş farklı seviyede ayarlanmasına imkân verir. Bel, karın ve basen bölgesindeki kaslarınızı özel olarak gevşetmek için bu kemerin masaj fonksiyonlarını ayarlayabilirsiniz.

3 Kademeli Isıtma Fonksiyonu

Isıtma özelliği olan bu kemerin sıcaklık ayarını düşük orta veya yüksek olarak ayarlayabilir, ürünün kas gevşetme ve selülit giderme için uyguladığı masajlardan ekstra verim alabilirsiniz.

Vücudu Kavrayan Ergonomik Tasarım

115 cm çevre ölçüsüne sahip olan Medisana masaj kemeri, yanında gelen kemer uzatma aparatı sayesinde farklı vücut ölçülerine kolayca uyum sağlar.

Kolay Kullanım Sunan Dijital Kumanda

Medisana zayıflama kemerinde bulunan dijital kumanda ile masaj, sıcaklık fonksiyonları, manuel ve otomatik modlar arasından size en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu ile Pratik Kullanım

Çalıştırıldıktan 15 dakika sonra otomatik olarak kapanan Medisana kemer ile zayıflama ve masaj seanslarınız için dakika tutmak zorunda kalmazsınız.

Teknik Özellikler

  • Maksimum Güç: 48 watt
  • Kademe Sayısı: 5 Adet
  • Sıcaklık Seviyeleri: 3 Adet
  • Motor Sayısı: 2
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Çevre Ölçüsü: 115 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.