Contigo Pinnacle Couture Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sızdırmaz Kapak Tasarımı

İşlevsel bas-iç mekanizması sayesinde kullanıcılardan tam not alan termos, dökülmeye ve sızdırmaya karşı dayanıklı kapak tasarımına sahiptir. %100 yalıtım sunan AutoSeal teknolojisi, ürünü güvenle kullanmanızı sağlar.

Gittiğiniz Her Yere Götürün

Ürünü sızdırmaz yapısının da desteğiyle gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken termos bardak, hem şehir yaşamı hem de outdoor etkinlikleri için idealdir.

İşlevsel AutoSeal Teknolojisi

Üründe kullanıcı deneyimini işlevsel kılan AutoSeal teknolojisi kullanılır. Kapağın sızdırma yapmasını ve içeceklerinizin dökülmesini önleyen teknoloji sayesinde termosu arabanızda ve çantanızda muhafaza etmeniz kolaylaşır.

Çift Duvar Yalıtımlı

Pinnacle Couture, çift duvar yalıtımlı olacak şekilde tasarlanır. Thermalock patentli ısı yalıtım sisteminin kullanıldığı termos, içeceklerinizi uzun süre aynı sıcaklıkta muhafaza etmenize yardımcı olur.

Daima Sapasağlam

Yaklaşık 315 g ağırlığındaki ürün, 420 ml iç hacmiyle sevdiğiniz içecekleri gün boyu tüketmenize imkân tanır. Termos, paslanmaz çelik gövde yapısı ile dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım vadeder.

Sıcak ve Soğuk İçecekleriniz için İdeal

Ürün sıcak içeceklerinizi beş, soğuk içeceklerinizi ise 12 saat mevcut sıcaklık değerlerinde tutma kapasitesi ile öne çıkar. Sevdiğiniz lezzetler tüm aktivitelerinizde sizinle olur.

Contigo Kalitesiyle Tanışın

Tasarladığı termos modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Contigo, üretim anlayışının merkezine kullanıcı ihtiyaçlarını yerleştirir. Ergonomik, işlevsel, kaliteli ve dayanıklı termoslar üreten marka, daima en iyiyi hedefler. Pinnacle Couture termos da bu doğrultuda imal edilir. Ürün, gelişmiş teknik özellikleri sayesinde farklı kullanıcı profillerine rahatlıkla hitap eder.

 

    Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Boyut: 7,5 x 7,5 x 21,5 cm (Yaklaşık)
  • Hacim: 420 ml
  • Soğuk tutma kapasitesi: 12 saat
  • Ağırlık: 315 g (Yaklaşık)
  • Sıcak kalma aralığı: 5 saat


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.