Compex SP8.0 Wireless Kablosuz Kas Kuvvetlendirme ve Vücut Şekillendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELSA ORTOPEDİ REHABİLİTASYON VE SPOR MAL.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-146890

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel Sporculara Özel Stimülatör

Tamamen kablosuz kullanım sunan ve üzerindeki elektrotlar aracılığı ile kasların çalışmasını sağlayan Complex SP8.0, profesyonel sporcu stimülatörüdür. Müsabaka öncesi skor gelişimi için 40 farklı programa sahip olan bu cihaz ile pratik bir şekilde antrenman yapabilir ve kaslarınızın ihtiyaç duyduğu rehabilitasyonu alabilirsiniz.

Muscle Intelligence Teknolojisi

Her bir kastan veri toplayarak mümkün olan en iyi antrenmanı sağlayan Muscle Intelligence (MI) teknolojisi, kasların ihtiyaç duyduğu çalışma programı belirler. Bu sayede kısa sürede mümkün olan en etkili sonucu almanıza yardımcı olur.

Rehabilitasyon ve Sıkılaşma Fonksiyonları

Kas atrofi tedavi modunun yanı sıra kasa yeniden kuvvet kazandıran başka bir mod daha bulunan Compex SP8.0 cihazı, kaslarınızın ihtiyaç duyduğu rehabilitasyonu sağlar. Ayrıca cihazda yer alan farklı programlar ile mide, üst bacak, karın, göğüs ve kol ve kalça bölgelerinde sıkılaşma da sağlayabilirsiniz.

Toparlayıcı-İyileştirici Masaj Avantajı

Yoğun antrenman sonrasında veya kas gelişim programlarının ardından kasların yeniden rahatlaması ve ağrının azalması için masaj modundan faydalanabilirsiniz. 

Kas Gelişimini Destekleyen Teknoloji

Kas kütlesini artırmak, kas hafızasını geliştirmek ve sıkılaşmak isteyen sporculara kas gelişimini destekleyen programlar ile çözüm sunar. MI teknolojisi ile destekli olan bu programlar sayesinde kaslar doğru şekilde ve doğru sıklıkta uyarılır. 

Online Coaching Özelliği

Mevcut programlar dahilinde tamamlanan bir seans sonrası kaslardan topladığı verileri online olarak analiz eden online coaching teknolojisi, bir sonraki antrenmanın nasıl olması gerektiği otomatik olarak belirler.

İdeal Batarya Kapasitesi

120 mAh batarya kapasitesi sayesinde 6-8 seans kullanım süresi sağlayan Compex SP8.0 stimülatör cihazı, 2 saatten daha kısa bir sürede şarj olur. Bu sayede cihazınızı ihtiyaç duyduğunuzda kısa süre içinde kullanabilirsiniz.

Kolay Taşınabilen Mini Boyut

Kas gelişimi, rehabilitasyon ve ağrı azaltıcı etkiye sahip modları ile profesyonel bir sporcunun ihtiyaç duyabileceği pek çok şeyi bir arada sunan Compex SP8.0 cihazı, cep boyutu ile hem kolay taşıma hem de konforlu kullanım sunar.

Teknik Özellikler 

 • Kanal Sayısı: 4
 • Program Sayısı: 40
 • Aynı Anda Kullanılabilecek Elektrot Sayısı: 8
 • Batarya Kapasitesi: 120 mAh
 • Şarj Süresi: Maks. 2 Saat
 • Çalışma Süresi: 6-8 Seans
 • Program Kategorileri: Kondisyon, Ağrı Tedavi modu (TENS), Rehabilitasyon, Recovery / Massage, Fitness
 • Muscle Intelligence (Mi): Var
 • Web Bağlantısı: Var
 • Hedef Çalışma Yükleme: Var
 • Çalışma Kaydı Tutulması: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX SP8.0 WİRELESS KABLOSUZ KAS KUVVETLENDİRME VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Henüz yorum yok