Tars Bag Plate

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekipmanlarınızı Güvenle Taşıyın

Motosikletlerin önemli parçaları arasında yer alan Tars Bag plate modelleri, çeşitli çantaları güvenli şekilde taşımanıza yardımcı olur. Çantayı motosiklet üzerinde sabit tutan ürünler, dikkat çekici tasarımları ile bir adım öne çıkar.

Kullanışlı Model Seçenekleri

Alt tabla, yan tabla ve üst tabla olarak birçok farklı seçenek ile sunulan ürünler, farklı çanta modellerini zahmetsizce motora monte etmenize yardımcı olur.

Kolay Montaj Avantajı

Motosiklete doğrudan monte edebilmeniz için gerekli ekipmanlar ile bir arada sunulan ürün, yüksek kaliteli yapısı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Güçlü yapısı ile yoğun ilgi gören model, ağır ve büyük çantaları bile güvenli şekilde taşımanıza yardımcı olur. Yüksek taşıma kapasitesi, çok yönlü kullanım sunduğu için ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Modern Tasarım Detayları

Şık ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ürün, son derece estetik duruş sergiler. Ergonomik yapısı sayesinde farklı motosiklet modellerine kolaylıkla uyum sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Yüksek ısı farklarına ve sürtünmeye karşı oldukça dayanıklı olan ürün, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Dayanıklı ve Kullanışlı Yapı

PE1000 türü plastik çeşidinden üretilen model, esnekliği ve dayanıklılığı bir arada sunar. Yüksek dirençli malzeme yıpranma, renk solması ve kırılma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Su Geçirmez Yapı: Var
  • Kolay Temizlenen Dış Yüzey: Var
  • Hava Koşullarına Dayanıklılık: Var
  • Üretim Malzemesi: PE1000
  • Montaj Ekipmanı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.