UTRAI Jstar One 22000 mAh 2000A Jump Starter Taşınabilir Akü Takviye Cihazı ( Çanta + Pusula + Powerbank + Led Lamba)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Aracınızı Başlatın, Kesinlikle Güvenli

Jstar, taşınabilir yüksek performans 22000mAh takviye, saniyeler içinde ölü bir bataryayı başlatmak için 2000-amps akım sağlayan lityum iyon pil akü takviyesidir. Bu, gücün sadece güvenli olduğu zaman akmasını sağlayarak, atlama riskini ve korkusunu ortadan kaldıran güvenilir bir güvenlik teknolojisine sahiptir.

Dayanıklı ve Güvenilir Bir Ünitede Gücü ve Kullanım Kolaylığını Birleştirir

Herhangi bir koşulda ihtiyacınız olduğunda orada bulunan güvenilir güç Jstar bir şarj tutar ve hatta aşırı sıcaklıklarda bile güvenlik ve dayanıklılık için başlangıç atlama-20 ? ila 75 ?. Ayrıca suya dayanıklı, darbeye dayanıklı ve toz geçirmez. Uzun mesafe sürüş, macera, açık, günlük acil durum, seyahat vb. için en iyisini sağlar.

Kişisel Arabalarınız için Cankurtaran Uzmanınız

Jstar One, boyut olarak 8.0L 'ye varan gaz motorları ve 6,5l 'ye varan dizel motorlar ile otomobil, tekne, motosiklet, ATV/UTV ve kamyonlar gibi araçların çoğunu artıracaktır. Kompakt boyutu, sağlam kasası ve tek bir şarjla 30 kez araçlara atlama yeteneği, jstar'ı taşınabilir güce ihtiyacınız olan herhangi bir durum için mükemmel bir arkadaş haline getirir.

Akıllı Pil Kelepçe, Güvenlik Koruması

Pil kelepçeleri, operatörün ve aracın çalıştırılması için daha güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ters polarite koruması, aşırı akım, kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj, ve aşırı şarj koruması, herkesin kullanması için güvenli ve kolay hale getirir.

Hayal Gücünün Ötesinde Basit ve Daha Güvenli Kullanım

Jstar kullanımı basit ve kolay, hatta yeni gelenler için mükemmel olacak şekilde tasarladı. LED heykeller göstergesi dahili lityum piller şarj seviyesini ve şarj durumunu gösterir. Pil kelepçeleri ters polariteye bağlandığında veya termal koruma için geçici olarak devre dışı bırakıldığında hata alarmı duyulur.

Hareket Halindeyken Tüm Cihazlarınızı Güçlendirir

Akıllı telefon, tablet ve daha fazlası gibi USB cihazlarını şarj etmek için taşınabilir bir güç kaynağı olarak iki katına çıkan bir güçlü pil güçlendirici veya güç veriyor 12 volt cihazlar, bir lastik şişirme ve çok daha fazlası gibi.

Acil Durum Çoklu Mod LED El Feneri

Aracınızı çalıştırmaya ve cihazlarınızı şarj etmeye ek olarak, Jstar One ayrıca ek güvenlik, koruma ve rahatlık sağlamak için Ultra-parlak LED el feneri, flaş, SOS ve uyarı modlarına da sahiptir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UTRAI JSTAR ONE 22000MAH 2000A AKÜ TAKVİYE CİHAZI
Üretim Yeri
ÇİN
Pil Kapasitesi (mah)
22000 MAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Utrai
Henüz yorum yok