Parrot CK3100 Ekranlı Bluetooth Araç Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araç Kullanırken Kolayca Telefonunuza Bağlanın

Parrot CK3100 Bluetooth özelliğini destekleyen tüm akıllı cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurar. Akıllı cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun Parrot’a bağlanıp sürüş anında güvenli telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Telefonunuza Hiç Dokunmadan Arama Yapın

Cihazı aktif kullanabilmek için telefonunuzun Bluetooth algılama mesafesinde olması yeterlidir. Arama yapabilmek ya da gelen aramaları cevaplandırabilmek için telefonunuza dokunma ihtiyacınız yoktur.

Ses Tanıma Özelliği ile Siz Söyleyin O Arasın

Parrot CK3100 araç kiti, rehberinizdeki numaraları sesli komut ile arayabilir. Ses tanıma sistemine sahip bu özellik, 150 farklı kayıtlı numara için kullanılabilir.

Rehberinizi LCD Ekran Üzerinden Görüntüleyin

Parrot CK3100 ekran yapısı ve düzeni ile oldukça kullanışlıdır. Cihaz ekranı üzerinde yazılar son derece okunaklı ve büyük puntolarla sunulur. Ekrandan rehberdeki numaraları, gelen ve yapılan çağrıları, son aranan numaraları görüntüleme şansınız vardır.

Aracınızda Dilediğiniz Yere Monte Edin

Parrot Bluetooth araç kitini, aracınızda istediğiniz herhangi bir noktaya monte edebilirsiniz. Kolay monte edilebilen cihaz, araç içinde farklı noktalara takılıp sökülebilir.

Dahili Mikrofon ile Ses Sorunu Yaşamadan Görüşme Yapın

Parrot CK3100’ü satın aldığınızda fazladan mikrofona ihtiyaç duymazsınız. Dahili mikrofona sahip olan cihazla kusursuz telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Gelen Sesleri Hoparlörünüzün Kalitesiyle Dinleyin

Telefon görüşmelerinizi, Bluetooth cihazınız yardımıyla araç hoparlöründen dinleyebilirsiniz. Cihazda yer alan eko ve gürültü önleyici sistemler sayesinde, gelen sesleri aracınızın dahili hoparlör sisteminin kalitesinde ve netliğinde duyabilirsiniz.

Çoklu Kullanıcı Desteğinden Yararlanın

Parrot CK3100 Bluetooth araç kiti, 5 telefona kadar kullanıcı desteği sunar. Bu sayede çoğul kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özellikler

  • LCD Ekran Yapısı
  • Açma ve Kapama Tuşları
  • Onay Düğmesi (Çevirme Fonksiyonlu)
  • Sesli Arama
  • Rehber Senkronizasyonu
  • Ses Tanıma
  • Telesekreter Erişimi
  • Çoklu Kullanıcı (5 adet)
  • Arayıcı Kimliği Desteği

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.