Xiaomi Sothing Cactus Gizli Hazneli Tabletsiz Sivrisinek Kovucu

4,5
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Etkili UV Işınları

Xiaomi sivrisinek kovucu, UV ışınları ile sivrisinekleri kısa sürede etkisiz hale getirerek ortamı temiz ve rahat bir hale getirir. Ürünün UV ışınları ile çalışması koku ve duman çıkarmadan sivrisineklerden kurtulmanıza olanak verir.

İşlevsel ve Ergonomik Tasarım

Ürünün 360 dereceli bir tasarıma sahip olması UV ışınlarının her alana ulaşmasına yardımcı olur. Böylece geniş bir alanda etki gösteren sivrisinek kovucu, size konforlu bir alan sağlar.

Mor Işık Sistemi

Sothing Cactus, tasarımında bulunan mor ışık sistemi ile sivrisinekleri kendisine çeker. Bu etkili sistem sayesinde ortamda bulunan tüm sineklerden zahmetsizce kurtulabilir, onları cihaza hapsedebilirsiniz.

Kolay Kullanım Olanağı

Tek tuşla çalıştırabileceğiniz bu ürün, basit tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Ürünü tek tuş üzerinden açarak aktive edebilir yine aynı tuş sayesinde kolayca kapatabilirsiniz.

Gizli Hazne Özelliği

Sinekleri alt tarafında bulunan gizli hazneye çeken Cactus sivrisinek kovucu, geniş haznesine tek seferde çok sayıda sinek hapseder. Haznenin gizli olması ise görüntü kirliliğinin önüne geçer.

Sessiz Çalışma Avantajı

Ürünün sessiz çalışan bir fana sahip olması kullanım esnasında gürültü oluşmasını engeller. Sessiz çalışma avantajı size ve sevdiklerinize rahat ve gürültüden uzak bir ortam sunar.

Kolay Temizlik İmkânı

Çıkarılabilir bir sivrisinek saklama haznesine sahip olan Sothing Cactus, kolay yıkanabilme özelliğine sahiptir. Kullanımdan sonra hazneyi çıkararak zahmetsizce temizleyebilir, bir sonraki kullanım için hazır hale getirebilirsiniz.

Micro USB Desteği

Cep telefonları ve portatif şarj cihazları ile uyumlu olan bu ürünü Micro USB desteği sayesinde her an her yerde kolayca şarj edebilirsiniz. Sothing Cactus’un bu fonksiyonel özelliği her daim konforlu ve hijyenik bir ortama sahip olmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 370 gr
  • Ölçüler: 120x120x15 mm
  

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,5 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,5
Kullanım Kolaylığı
4,5