Lexon Neo Key Light Anahtarlık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lexon Neo Anahtarlık

Lexon Neo’nun aydınlatmalı anahtarlık tasarımı, anahtarlarınızı bir arada tutarken aynı zamanda size minik ve portatif bir ışık kaynağı sunar.

Yumuşak Silikon Malzeme

Anahtarlığın aydınlatma bölmesi, çinko alaşım ve ABS adı verilen dayanıklı plastikten yapılır, ancak gövdesi yumuşak ve esnek silikon malzeme kullanılarak üretilir. Bu sayede birçok anahtarlığı art arda dizebilir ve araba, ev, ofis anahtarlarınızı bir arada taşıyabilirsiniz.

Işık Kaynağı 

Anahtarlıkta bulunan ışık, karanlık ve düşük ışık koşullarında ilerleyebilmenizi ve anahtarlarınızı görebilmenizi sağlar. Bu sayede kilidi de rahatça görerek anahtarlarınızı kullanabilirsiniz.

Tek Tuşla Kontrol

Işık kaynağının üzerindeki tuş yardımı ile ışığı aktif edebilir ya da kapatabilirsiniz.

Pilli Kullanım Avantajı

Tek bir CR1220 pille çalışan Lexon Neo Key Light anahtarlık, pili tasarruflu kullanır ve uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Pili bittiği zaman ışığın arkasındaki bölmeyi tek hareketle açıp kolayca yeni pil ile değiştirebilirsiniz.

Hafif Tasarım 

Sadece 11 gram ağırlığa sahip anahtarlık, anahtarlarınızla birlikte size ekstra ağırlık yapmaz ve taşıması zahmetsizdir.

Teknik Özellikler

  • Işık Kontrolü: Düğme
  • Genişlik : 2.3 cm
  • Derinlik : 0.72 cm
  • Yükseklik : 11.5 cm
  • Malzeme : ABS, Çinko Alaşım, Kauçuk
  • Ağırlık: 11 g
  • Güç: 1 x CR1220 Pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.