Asus ZenBeam E1 150 Lümen LED 854X480 35001 HDMI MHL Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstünlüğü Tescillenmiş Bir Tasarımdan İlham Aldı

Metalik bir görünümle estetik bir tasarıma sahiptir. Zen’den ilham alarak yaratılan tasarımı sayesinde tarz sahibi insanların öncelikli tercihi olabilir.


Otomatik Çözünürlük Ölçeklendirme İle Yüksek Gerçekçilik

ASUS ZenBeam E1’de 150 Lümen parlaklığa sahip olan Eco-LED ışık kaynağı bulunur. Full HD kaynaklardan görüntü alabilir. Bu özellik görüntüyü WVGA 854x480 piksel çözünürlüğe otomatik bir şekilde ölçeklendirmesini sağlar.

120 inç İle 3.7 Metreye Kadar Ekran Genişliği

DLP Intel Bright teknolojisi sayesinde parlaklık ve kontrastı %30 oranında arttırırken, güç tüketimini %50 oranında azaltır. Otomatik olarak ölçeklendirdiği görüntüleri Intel Bright teknolojisi yardımıyla 15 inç’den 120 inç’e kadar görsel bir şölen şeklinde sunar.

Oyun Konsolları, Mobil Cihazlar, Medya Oynatıcılar ve Stick PC’ler ile Mükemmel Uyum

Rahatlıkla film ve TV dizisi izleyebilmeniz için birçok medya oynatıcı, Chromebit ve VivoStick gibi stick PC’ler ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. HDMI ve MHL girişleri farklı cihazlara bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca içerik yayını sırasında mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulumu İle Zamandan Tasarruf Edin

Kurulumu oldukça basit olan ASUS ZenBeam E1, bir kaynağa bağlandıktan sonra güç düğmesinden açarak dairesini çevirmek suretiyle odaklama yapabilirsiniz. Düz yüzeylere yansıtılınca 120 inç’e varan ekran boyutu sunar.

Otomatik Düzeltme İle Kusursuz Dikdörtgen

Otomatik düzeltme özelliği sayesinde yamuk açıdan yansıtılan ve düzgün olmayan dikdörtgenleri kusursuz bir şekilde yansıtır.

Uzun Süre Projeksiyon Keyfi

Dahili şarj edilebilir bataryası sayesinde 5 saate kadar kesintisiz projeksiyon keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca power bank görevi üstlenebileceği için mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.


Gerçek Bir Sinematik Deneyim

Asus SonicMaster teknolojisine sahip dahili hoparlör sinematik bir ses çıkışı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ampül Ömrü: 30000 Saat
  • Cihaz Ağırlığı: 302 gr
  • Çözünürlük: 854 X 480
  • Görüntü Teknolojisi: LED
  • Işık Kaynağı: LED
  • Manuel Zoom: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.