Bosch-X-Line 54 Parça Cırcır El Tornavidalı Karışık Aksesuar Seti

5,0
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Aksesuarlar Bir Arada

Yapı, onarım ve tadilat işlemlerinde kurtarıcı olarak görev alan parçalar X-Line 54 parça karışık aksesuar seti içinde yer alır. Delme, vidalama, montaj ve kesme gibi birçok işlemi set içinde yer alan aksesuarlar aracılığı ile pratik şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilen set, çok yönlü kullanım avantajına sahiptir. Çeşitli yapı işlemlerinde kullanabileceğiniz tüm parçalara özel çanta içinde düzenli şekilde ulaşabilirsiniz.


Matkap Uçları ile Tam Donanım

Set içinde yer alan farklı boyutlardaki matkap uçları farklı delme işlemleri için idealdir. Çalışma alanınıza bağlı olarak metal, taş ve ahşap matkap ucu çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Set içinde yer alan 6 metal matkap ucu duvar, ahşap, beton ve plastik yüzeylerde yapılan çalışmalarda kolaylık sağlar. Metal uçların yanı sıra 5’er adet sunulan taş ve ahşap matkap uçlarıyla yeterli donanıma sahip olabilirsiniz.


Kullanışlı Cırcır Tornavidası

Cırcır fonksiyonlu el tornavidası içeren set, vidalama işlemlerini pratik şekilde yapmanıza olanak tanır. Kolay kullanımı ile bir adım öne çıkan alet yedek uçları sayesinde hem vidalama hem de sökme işlemlerinde pratiklik sunar. Uçları kolay şekilde başlığa takabilir, işlemleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Kullanım alanınıza ve amacınıza göre cırcır tornavidasının boyunda değişiklik yapabilirsiniz.


Vidalama İşlemlerini Kolaylıkla Halledin

Vidalama işlemlerinde tüm ihtiyaçlara cevap veren 54 parça set, 36 farklı vidalama ucu içerir. 5 vida başı için sunulan vidalama uçları 25 mm ile 50 mm uzunlukları ile ön plana çıkar. Tasarım detayları sayesinde uç değişimini oldukça hızlı şekilde yapabilirsiniz. Manyetik üniversal tutucu ile vidayı sıkı şekilde uca sabitleyebilirsiniz.


Portatif Kullanım Avantajı

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen Bosch X-Line çantası, aletlerinizi güvenli şekilde muhafaza etmek için elverişlidir. Her parçaya özel olarak hazırlanan bölmelere aksesuarları yerleştirebilir, düzenli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Portatif kullanım için de ideal olan aksesuar çantasını gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir, tüm çalışmalarınızı verimli şekilde tamamlayabilirsiniz.


Geniş Kullanım Alanı

Farklı markaların el aletlerine kolaylıkla uyum sağlayan aksesuarlar geniş kullanım alanına sahiptir. Hobi amaçlı çalışmalardan onarım ve tamirat işlemlerine kadar birçok işlem için aksesuar setinden faydalanabilirsiniz. Hobi amaçlı işlerden profesyonel çalışmalara kadar size destek olan set ile çalışmaları keyifli hale getirebilirsiniz.


Dayanıklı Matkap ve Vida Ucu Çeşitleri

Tamirat işlemlerinde en büyük yardımcınız olarak görev üstlenen aksesuar seti, son teknoloji ile üretilen parçalardan oluşur. Paslanmaz çelik malzemelerden imal edilen matkap ve vida uçları dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Kendi saklama aparatları ile sunulan uçları kaybolma riski olmadan güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz.


Pratik Tamirat İşleri

Her evde bulunması gereken tüm tamirat aksesuarlarını sunan set, farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik son derece kullanışlı özellikleri beraberinde getirir. Tamirat işlerini 54 parça aksesuar ile sunulan set aracılığıyla tek başınıza yapabilir, ihtiyaçlarınıza göre parça değişimini pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özellikler

  • 6 Adet HSS Metal Matkap Ucu Ø 2/2/3/4/5/6 mm
  • 5 Adet Taş/Beton Matkap Ucu Ø 5/6/7/8/10 mm
  • 5 Adet Ahşap Matkap Ucu Ø 4/5/6/8/10 mm
  • 8 Adet Vidalama Ucu = 50 mm, PH 1/2/3, PZ 1/2/3, SL 4/6
  • 28 Adet Vidalama Ucu = 25 mm, PZ 0/0/1/1/2/2/3, PH 0/0/1/1/2/2/3/3, SL 4/6/7, HEX 3/4/5/6, T 10/15/20/25/30/40
  • 1 Adet Cırcır Fonksiyonlu Uç Depolu El Tornavidası
  • 1 Adet Üniversal Manyetik Tutucu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
X-LİNE 54 PARÇA CIRCIR EL TORNAVİDALI KARIŞIK AKSESUAR SETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı