Bosch X-Line 38 Parça Matkap Ucu Seti Vidalama Aksesuar Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Kapsamlı Vidalama Seti

Yenilikçi tasarımlarıyla adından söz ettiren Bosch markasının 38 parça matkap ve tornavida ucu seti hemen hemen her görevi yerine getirmek için ideal donanıma sahiptir.

Çeşitli Malzemelerle Uyumlu Matkap Uçları

Ahşap, taş ve metalde çok yönlü uygulama seçeneklerine sahip 15 yüksek kaliteli, dayanıklı matkap ucu bulunur. Bu uçlar farklı büyüklüklerde delikler açmak ve dubel gibi aparatları kullanmak için idealdir. Bu set ile 5 adet metal, 5 adet, ahşap ve 5 adet beton malzemeler için matkap ucuna sahip olursunuz.

Delme ve Vidalama için İdeal Set

Geniş bir aksesuar yelpazesine sahip büyük set, tamir ve üretim süreçlerini kendi yapan kullanıcılara hitap eder. Delme vidalama için tüm ihtiyaçlar tek pakette sunulur.

Kolay ve Pratik Kullanım Sağlayan Çanta Düzeni

X-Line kasası, matkap ve tornavida uçlarının kolay ve güvenli bir şekilde çıkarılması için net bir düzene sahiptir. Setteki aksesuarların boyutları kasanın içinde işaretlenmiş bir yeri vardır ve bu da doğru aksesuarı seçmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Set İçeriği Listesi

Sete dahil edilen tüm parçalar taşıma çantasının arkasında listelenerek kullanıcılara içeriğe hızlı bir genel bakış sağlar. Bu sayede ihtiyacınız olan parçanın bu çantada olup olmadığına kolayca bakabilirsiniz.

Pratik ve Düzenli Yeniden Doldurulabilir Çanta

Her bir parçayı düzenli tutan pratik Bosch X-Line çantası, gerekirse yeniden doldurulabilir. Böylece en çok kullandığınız uçları bir arada tutarak daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Her Boyuta Uygun Vida Uçları

Şarjlı ve manuel vidalama aletleriyle uyumlu 21 adet tornavida ucu mevcuttur. Bu uçları kullanarak satın aldığınız demonte eşyalarınızı kurabilir, kullanmadığınız eşyaları ise sökerek kaldırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  •  Malzeme: Metal
  • Ağırlık: 550 gr
  • Metal Matkap Ucu: 5 adet
  •  Beton Matkap Ucu: 5 adet
  • Ağaç matkap Ucu: 5 adet
  • Vidalama Ucu: 21 adet
  • Üniversal Tutucu: 1 adet
  •  Havşa Açıcı: 1 adet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.