Bosch-X-Line 30 Parça Titanyum Karışık Aksesuar Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım

Farklı el aletlerinde kullanım için özel olarak tasarlanan X-Line 30 parça titanyum karışık aksesuar seti kullanıcıların tüm yapı, tadilat ve onarım konusundaki ihtiyaçlarına cevap verir. Son teknoloji ile geliştirilen parçalar ile vidalama, montaj ve delme işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilir, çok yönlü kullanım elde edebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Titanyum Kaplama

Titanyum kaplamalı metal matkap uçları ile kusursuz çalışmalar yapmak için yeterli donanıma sahip olabilirsiniz. Farklı ölçülerdeki 11 farklı matkap ucu arasından çalışma alanınıza uygun olanları pratik şekilde elektrikli aletlere takıp çıkarabilirsiniz. Güçlü ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken matkap uçları Ø 1,5-6,5 mm boyutları ile ön plana çıkar. Metal, taş ve ahşap yüzeylerde delme işlemlerini hızlı şekilde tamamlayabilir, formunu koruyan yüksek kaliteli uçlar ile tüm çalışmalarınızı konforlu şekilde yapabilirsiniz.

Kullanışlı Taş Matkap Uç

Hassas delme işlemlerine uygun olarak hazırlanan taş matkap uçları ile uzun ömürlü kullanım elde edebilirsiniz. Sert metal ile kaplanan uçlar Ø 4-7 mm ölçüleri sayesinde kullanıcısına birçok çalışmada avantaj sağlar. İşlem sırasında oluşan ısı miktarını minimuma indiren uçlar, hassasiyet özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. 4 adet olarak sunulan uçlar ile talaş kaldırma işlemlerini hızlı ve profesyonel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hassas Delme İşlemlerinde Kolaylık

Yüzey delme çalışmalarında kolaylık sağlayan ahşap matkap ucu Ø 4-8 mm boyutuna sahiptir. Karışık aksesuar seti içinde merkezleme uçlu 4 adet ahşap matkap ucu yer alır. Çapaksız ve hassas delikler için ahşap matkap uçlarını değerlendirebilir, işlemleri yardım almadan sonuçlandırabilirsiniz.

Kusursuz Çalışmalar İçin İdeal

Farklı yüzeylerde konik ve silindirik şekillerde yuva açma işlemlerini X-Line 30 parça aksesuar setinde yer alan havşa açıcı ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Kullanıcıların tamirat konusunda birçok ihtiyacına cevap veren aksesuarlar ile yardım almadan kusursuz çalışmalar yapabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı

Tamirat işleminin türüne bağlı olarak birçok fonksiyonel parça sunan set, her evin temel ihtiyaçları arasında yer alır. Geniş kullanım alanına sahip vida ve matkap uçları ile evinizdeki tüm tamirat işlemlerini keyifli şekilde yapabilirsiniz. Hobi amaçlı çalışmalardan ve önemli tamiratlara kadar birçok alanda konforlu kullanım elde edebilirsiniz.

Tüm El Aletlerinde Kullanılabilir

X-Line 30 parça titanyum aksesuar seti vidalama işlemlerinde size destek olur. Düz vidaların işlenmesi için tasarlanan sert vidalama ucunu farklı çalışmalarınız için kolaylıkla cihazlarınıza takabilirsiniz. Tüm el aletleri ile kullanıma uygun olan 10 adet vidalama ucu manyetik üniversal tutucu ile birlikte sunulur. Vidaları alete sağlam şekilde monte edebilir, çalışmalarınızı sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Portatif Kullanım İçin İdeal

Şık tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile bir adım öne çıkan Bosch X-Line 30 parça titanyum karışık aksesuar seti çantası taşıma konusunda büyük rahatlık sağlar. Her parçaya özel olarak ayrılan bölüme aksesuarlarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Düzenli çalışmaktan hoşlananlara hitap eden aksesuar çantası yüksek dayanıklı yapısıyla portatif kullanıma sahiptir. Gittiğiniz her yere ekipmanlarınızı götürebilir, aradığınız parçaya hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • 11 Adet HSS-TiN Metal Matkap Ucu Ø 1,5/2/2,5/3/3,5/4/4,5/5/5,5/6,5 mm
  • 4 Adet Taş Matkap Ucu Ø 4/5/6/7 mm
  • 4 Adet Ağaç Matkap Ucu Ø 4/5/6/8 mm
  • 10 Adet Vidalama Ucu, U = 25 mm, PH 1/2/3, PZ 1/2/3, SL 4/6, T 20/25
  • 1 Adet Üniversal Manyetik Tutucu
  • 1 Adet Havşa Açma Ucu Taş, metal ve ahşap yüzeylerde çok yönlü uygulama için elverişli X-Line matkap ucu ve vidalama ucu seti.

Henüz yorum yok