Bosch PKS 55 A 60mm Daire Testere (Bıçak Hediyeli)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Bosch El Tipi Daire Testere

Bosch PKS 55 A el tipi daire testere, düz kesimlerde maksimum hassasiyet için mükemmel kontrol imkanı sunar. Manuel kesimler için gelişmiş bir CutControl sistemi ve maksimum temiz çalışma için bir CleanBox sistemi içerir.

1200 Watt Güçlü Motor ile Kusursuz Kesim

Ahşapta 55 mm'ye kadar kesme derinliğine izin veren güçlü 1200 Wattlık bir motora sahip olabileceğiniz el tipi daire testere, çeşitli ahşaplarda hız ve devir düşürmeden kesme işlemi yapmanıza olanak tanır.

Kılavuz ve Ergonomik Tutuş

Mükemmel testere kılavuzu, rahat Softgrip tutacağı ile düşük ağırlık ve ergonomik tasarım sağlar. Bu sayede oldukça düşük hata payı ile işlemlerini gerçekleştirebilir, ergonomik tutamak ile güvenli bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hassas Ayar ve Kesim Doğruluğu

Kesme derinliğinin hassas bir ayarı ve ayrıca hızlı serbest bırakma kolu kullanılarak gönyeli kesimler için kesin bir ayar mevcuttur. Bu sayede kesim işlemini yüksek doğruluk oranı ile tek seferde bitirebilirsiniz. Her iki taraftan da çalıştırılabilen kilitlenme önleyici kilitli emniyet anahtarı, aletin istenmeden açılmasını etkin bir şekilde önler. Bununla birlikte daire testere, piyasadaki en hızlı bıçaklardan biri olan yüksek kaliteli Speedline Wood testere bıçağı ile birlikte gelir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH PKS 55 A 60MM DAİRE TESTERE
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok