Bosch PKP 18 E Sıcak Tutkal Makinesi Silikon Tabancası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İBRAHİM ÖZDEL

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Temiz ve Tutarlı Çalışma Avantajı

Temiz çalışmaya ve sağlam yapıştırmaya yardımcı olur. Ürünün elektronik olarak kontrol edilen ısıtma fonksiyonu, 200 °C’lik sabit çalışma sıcaklığı sunduğu için kendin yap projelerinizde tutarlılık avantajı sunar. Aynı zamanda bu fonksiyon cihazın hızlı ısınmasını ve kısa sürede kullanıma hazır olmasını sağlar.

Mekanik Besleme Sistemi

Ürün, pratik kullanım sağlayan mekanik besleme sistemi ile çalışır. Sistem uygulanan tutkal miktarını denetim altında tutar. Aynı zamanda tutkalın hedeflenen alana hızla yayılmasını sağlar. Besleme sistemi sayesinde projelerinizi kontrollü şekilde gerçekleştirirken zamandan tasarruf edebilirsiniz.


Entegre Damlama Kilidi

Silikon tabancasının entegre damlama kilidi, damlama ihtimalini minimum seviyeye düşürerek sizlere kolaylık sağlar. Aynı zamanda Cihaz ekstra uzun başlığıyla zor alanlara bile rahat uygulama imkanı sunar.

Kolay Kullanım Sağlayan Dahili Tel Stant

Dahili tel stant sayesinde mum silikonu ürüne yerleştirmek son derece kolay olur. Standın üzerinde yer alan teli kaldırarak tabancayı zemine konumlandırdıktan sonra cihazın arkasında bulunan boşluğa mum yerleştirebilirsiniz. Stant, tabanca sıcak olduğu zamanlarda bile silikon eklemeyi daha güvenli hale getirir.

Yüksek Yapıştırma Kapasitesi

Projelerinizde hızlı çalışmanıza yardımcı olan ürünün yapıştırma kapasitesi, dakika ortalama 20 gramdır. Yüksek kapasite, size hız kazandırırken geniş yüzeylerde daha etkili çalışmanıza yardımcı olur.

Ergonomik Tasarım

Bosch PKP 18 E, el yapısıyla uyumlu şekilde tasarlandığı için ergonomik tutuş sağlar. Uygulama için cihazın tetiğine hafifçe dokunmanız yeterli olur.

Kesintisiz Çalışma Fonksiyonu

Elektrik gücüyle kablolu çalışan ürün, uzun kablosu sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz. Aynı zamanda elektrik gücü aldığı sürece çalışmaya devam ettiği için işinize ara vermenize gerek kalmaz.

Pratik Kullanım Özellikleri

Ürün sadece 350 gram ağırlığa sahiptir. Kompakt tasarım, projelerinizi efor sarf etmeden tamamlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda özen gerektiren ince işlerde konforla çalışmanıza katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Model:  PKP 18 E
  • Güç Kaynağı: AC
  • Ürün Ağırlığı: 350 gr
  • Yapıştırma Kapasitesi: 20 g/dk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PKP 18 E SICAK TUTKAL MAKİNESİ SİLİKON TABANCASI
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok