Bosch EasyCurvSander 12V Akülü Diskli Zımpara ve Polisaj Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yassı Kavisli Ve Yuvarlak Yüzeylerde Zımparalama Ve Polisaj İçin İdeal

Çalışma açılarını bağımsız bir şekilde yassı, kavisli ve yuvarlak yüzeylere göre ayarlayan dönen, hareketli üç disk ile zorlu iş parçalarında zımparalama ve polisaj işlerini kolaylıkla halledin. Her bir disk değişiklik için veya daha az disk gerektiren küçük uygulamalarda çalışmak için alet gerektirmeden kolayca çıkarılabilir.

POWER FOR ALL, Bosch akülü sistemleri

12 V ve 18 V POWER FOR ALL sistemler ile sonsuz esneklik kazanın. Bir el aleti, akü ve şarj cihazından oluşan herhangi bir sistem başlangıç kitini, daha az pahalı “çıplak” aletlerle (akü ve şarj cihazı olmadan) genişletin.

Zımpara fileleri ve polisaj süngerlerinde hızlı ve kolay değiştirme

Cırt cırtlı tutturma sistemi ile zımpara fileleri ve polisaj süngerleri hızlı ve kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Fileyi veya süngeri kolayca çekin ve yenisini zımpara diskinin üzerine bastırın.

Daha temiz bir çalışma alanı için tozu azaltın

Daha temiz bir çalışma alanı ve çalışma sırasında daha az toz oluşumu için toz emme donanımını kolayca alete takın ve bir elektrikli süpürgeye bağlayın.

Karşınızda ilk akülü diskli zımpara ve polisaj makinesi

EasyCurvSander 12. Yassı, kavisli ve yuvarlak yüzeylerde zımparalama ve polisaj için ideal üç adet dönen, hareketli diskle nasıl kolayca çalışıldığını keşfedin. Uzun ömürlü zımpara fileleri yüksek malzeme kaldırma oranı sağlar ve çeşitli uygulamalarda mükemmel yüzey kalitesi sunar. Elektronik hız ön seçimi ile çalışma hızını her malzemeye göre ayarlayın. Çalışma sırasında düşük ses ve titreşimin keyfini çıkarın. Toz emme donanımı çalışma alanını temiz tutmaya yardımcı olur. Sert kereste, yumuşak kereste, vernikli yüzeyler, metal ve deride zımparalama ve polisaj için.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH EASYCURVSANDER 12V AKÜLÜ DİSKLİ ZIMPARA VE POLİSAJ MAKİNESİ
Üretim Yeri
MACARİSTAN
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok