Bosch ARM 32 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şehir Yaşamı İçin İdeal

Bosch’un ürettiği ARM 32 şehir yaşamı için ideal bir elektrikli çim biçme makinesidir. Yüksek çim kesme performansı sunan üründe yer alan çim taraklarının yardımıyla çimlerinizi kenar ve köşelere kadar zahmetsizce kesebilirsiniz.

PowerDrive Motor Teknolojisi

ARM 32 elektrikli çim biçme makinesinde PowerDrive motor teknolojisi tercih edilir. 1200 W gücündeki PowerDrive motor uzun çimlerde bile gelişmiş biçme performansı ortaya koyar.

Ergonomik Tutamak Tasarımı

Üründe ergonomik kullanıcı deneyimini destekleyen tutamak tasarımına yer verilir. Çim biçerken engellerin etrafından kolayca dolaşmanızı mümkün kılan ürün kısa süre içinde evinizin demirbaş ekipmanlarından biri olur.

Rotak 32 Bıçak ve Çim Tarakları

Çim biçme makinesinde bulunan Rotak 32 bıçak gelişmiş motor gücü ile birlikte harika bir kesme performansı vadeder. Ayrıca modelde yer alan yenilikçi çim tarakları duvar, çit ve çim kenarları boyunca yakın kesim imkânı sunar.

Pratik Kullanıcı Deneyimi

6,8 kg ağırlığındaki ürün pratik kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Kolayca taşınabilen ve çim biçerken sizi çok fazla yormayan model uzun ömürlü kullanım vadeder.

Aşırı Yüklenme Emniyeti

Çim biçme makinesinde aşırı yüklenme emniyeti mevcuttur. ARM 32’yi ara vermeden çok uzun süre kullandığınızda motor aşırı yüklenme nedeniyle fazla ısınırsa makine otomatik olarak kapanır. Bu sayede olası arızaların önüne geçilir.

Geniş Çim Toplama Hacmi

Bosch ARM 32, 31 litre çim toplama kapasitesini bünyesinde barındırır. Ürün bahçenizdeki çimleri tek seferde sorunsuz şekilde biçmeniz için uygun özelliklere sahiptir.

32 cm Kesme Genişliği

Elektrikli çim biçme makinesinin bıçağı 32 cm kesme genişliği ile çalışır. Ürünün bıçağının kesme yüksekliği ise 20-60 mm arasındadır.

Teknik Özellikler

 • Kesme genişliği: 32 cm
 • Çim kesme yüksekliği ayarı: Eksenel, üç kat
 • Tork moment değeri: 13 Nm
 • PowerDrive motor gücü: 1200 W
 • Çim toplama haznesinin hacmi: 31 lt
 • Tutamak türü: Standart
 • Ses performansı: 93 dB(A)
 • Titreşim emisyon değeri: 2,5 m/s2
 • Tolerans: 1,5 m/s2
 • Çim kesme yüksekliği: 20-60 mm
 • Ağırlık: 6,8 kg
 • Bıçak tipi: Rotak 32

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.