Bosch AHS 53-20li 18V Çit Kesme Makinesi Tek Akülü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Aralıksız Kesme Avantajı

Bosch Quick-Cut teknolojisi ve 20 mm aralıklı bıçak yapısı sayesinde her seferinde temiz bir kesim elde edersiniz. Böylece çitlerinizi düzeltmek için zaman harcamanız gerekmez.

Güçlü Testereleme İşlevi

Dişlerin arasına sığamayacak kadar büyük olan dallar, güçlü testereleme fonksiyonu sayesinde rahatlıkla kesilebilir. Bu fonksiyon, cihazı dal budamak için de kullanmanıza olanak tanır.

Güçlü Akü ile Kesintisiz Kullanım

18 V lityum iyon akü ve enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde uzun süre kesintisiz olarak çit kesebilirsiniz. Ayrıca söz konusu akü, Bosch markasının pek çok DIY cihazı ve bahçe makinesi ile uyumludur.

Güvenli Yapı Pratik Kullanım

Orta boyutlu çitleri kesmesi için tasarlanan ve 53 cm uzunluğunda bir bıçağa sahip olan Bosch AHS çit kesme makinesi, çok yönlü ve pratik kullanımı ile benzerlerinden ayrılır. Bu makine sayesinde çitlerinizi profesyonel yardım almadan düzeltebilirsiniz.

Bıçak Ucu Koruması

Bıçak ucu koruyucu, lazer ile bilinen özel bıçakların uç kısmının duvar ve benzeri sert yüzeylere temas etmesini önler. Bu sayede hem cihazın bıçakları körelmez hem de güveni bir kullanım sağlanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH AHS 53-20Lİ 18V ÇİT KESME MAKİNESİ TEK AKÜ
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
AKÜ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok