Bosch 46 Parça Tornavidalı Vidalama ve Lokma Ucu Seti

5,0
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Eve Lazım!

Evinizde basit tamirat işlemlerini kendiniz yapmak istiyorsanız alet edevatlara ihtiyacınız olabilir. Birçok eşyayı sabitleme amacıyla kullanılan vidaları; sıkmak, çıkarmak ve takmak için kullanılan tornavidalar bu ihtiyaçların başında gelir. Bunun için Bosch, 46 parçalı seti ile cırcır ve tornavida işlevlerini tek kutu içerisinde sunarak, sağ kolunuz olmayı hedefler!

Kaliteli ve Dayanıklı 32 Farklı Parça

Elektrikli ev aletleri ya da mobilyalar için kullanılan standart vida tiplerine uyum sağlayan 32 farklı uç, tüm aradıklarınızı tek kutuda sunar. 25 mm uzunluğundaki uçlar kör, yıldız ve düz ağız gibi farklı formları ile birçok aletin özelliğini bünyesinde toplar. Kaliteli ham maddelerden üretilen uçlar uzun ömürlü yapısı ile iş yaparken büyük pratiklik sağlar.

Usta Siz Olun!

En ufak işlemler için bile usta çağırmak ekstra maliyet yaratabilir ve usta ararken kaybedilen zaman da cabası. Yeteneğinizin el verdiği, tüm basit ve orta seviyeli işlemler için bu seti kullanarak kendi evinizin ustası olabilirsiniz. Bosch 46 parça tornavidalı vidalama ve lokma ucu seti, hafif hizmet kullanıcılarına ev ve ofislerinde, ustalara ise basit işlemlerde yardımcı olur.

Universal Manyetik Uç Tutucu

Uçların daha iyi tutunması ve daha hızlı değiştirilebilmesi için manyetik alan yaratan tutucu ile tamirat işlemleri daha güvenli hale gelir. Manyetik uç tutucu sayesinde parçalar yekpareymişçesine birbirine tutunur ve daha sağlam olur. Hızlı değişim imkânı sağlaması da ürünün ekstra avantajları arasında yer alır.

Cırcır Olarak Kullanım İmkânı

Tamirat işlemi yaparken sadece tornavida uçları değil cırcır da gerekebilir. Kör vidaları çevresinden kavrayarak, hızlı ve kolay bir şekilde sökülmesini sağlayan cırcır uçları ile ev işlerinde başarabileceğiniz işlerin sayısı artar.

Hem Cırcır, Hem Tornavida

Ele tam oturan ergonomik ve yumuşak yüzeyli sapa sahip tutucu, çok fonksiyonlu oluşu ile öne çıkar. Cırcır ve vidalama uçlarını takabilmek için özel olarak geliştirilen tutma sapı ve manyetik universal tutucu ile hayatınız kolaylaşır. Farklı görünümlere ve büyüklüklere sahip vidaların her biri için ayrı bir ürün almanıza Bosch ile artık gerek kalmaz.

Vidalama ve Lokma Başlıkları

24 vidalama başlığı ve 12 lokma anahtarı ile oluşan özel uç seti ve tutucular, hayat kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Pratik ve hızlı kullanımıyla set; farklı cinsiyet ve yaş gruplarından birçok insanın, kendi tamir işlemlerini yapabilmesini sağlar. Ustaya olan ihtiyacı azaltarak, fonksiyonel kullanımıyla kullanıcılarına bireysel beceri kazandırır.

Ergonomik ve Şık Kutu

32 uç ve tutucuları saklamak için özel yuvalarla tasarlanan şık kutusu sayesinde seti taşımak ve toplamak oldukça kolay olur. Şık ve zarif kutunun içerisinde sarsılma ve devrilmeyi önleyen delikli bölmeler bulunur. Kilitli kapak tasarımı ve tutma sapı ise taşıma sırasında dökülmeyi önler. Pek çok işi yapabilmenizi sağlayan maharetli Bosch set küçücük bir alana sığar.

Özellikler

  • Vidalama Uç Çeşitleri: (PH) 0/1/2/3, (PZ) 0/1/2/3, (SL) 3/4/4,5/5/6/7/8/9, (HEX) 1,5/2/2,5/3/4/5/5,5/6, (T8) /10/15/20/25/27/30/40
  • Vidalama Uç Uzunluğu: 25 mm
  • Lokma Uç Çeşitleri: 3/16 inç, 1/4 inç, 5/16 inç, 11/32 inç, 3/8 inç, 7/16 inç, 6, 7, 8, 10, 11, 13 mm
  • Uç Sayısı: 32 (vidalama), 12 (lokma)
  • Tutucu Çeşitleri: Universal tutucu, tornavida
  • Tutucu Özelliği: Manyetik, hızlı, cırcır fonksiyonlu
  • Kutu Avantajı: Kilitli kapak, her parçaya özel yuva

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı