Bosch 2607019579 15 Parça Matkap Ucu ve Vidalama Ucu Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İhtiyaçlara Uygun Fonksiyonel Parçalar

Evde yaptığınız basit tamirat işlerinde kullanabileceğiniz set, farklı ihtiyaçlarınıza fonksiyonel ürünleri ile cevap verir. Tornavida ve matkap ile yapılan tüm tamirat işlerini 15 parçalı set ile kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Vida Tiplerine Uyumlu Standart Uçlar

Kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip 15 farklı parça, standart boyutları ile farklı tip vidalara kolaylıkla uyum sağlar. Yıldız, düz ve kör ağız formlarında sunulan uçları birçok el aleti ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Uçları Uzun Süre Kullanın

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen matkap ve vidalama ucu seti içinde yer alan parçalar, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Dayanıklı yapıya sahip ürünler aşınma ve bozulmalara karşı dirençlidir.

Evinizde Ustalık Yeteneklerinizi Gösterin

Basit tamirat işlemlerinin yanı sıra profesyonel çalışmalar için de ideal olan set ustaların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Orta seviyeli işlemlerde 15 parçalı matkap ve vida ucu setini kullanarak evinizde ustalık yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Hız ve Konfor Sağlayan Universal Manyetik Uç

Bosch seti içinde 3 taş matkap ucu, 3 ahşap matkap ucu ve 8 vidalama ucu bir arada yer alır. 5/6/8 mm ölçülerinde sunulan ahşap matkap uçlar ile basit mobilya tamiratlarını zahmetsizce yapabilirsiniz. 4/6/8 mm ölçülerinde sunulan vidalama uçları ile tüm sökme, takma, sabitleme ve vida çıkarma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Vida ve Matkap Uçlarını Güvenli Şekilde Muhafaza Edin

Kutusu ile birlikte sunulan set, muhafaza sırasında kullanıcısına büyük rahatlık sunar. Uçları kutu içinde özel bölmelerde güvenli şekilde saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uçların kutu içinde sarsılmasını ve devrilmesini önleyen yuvalar, her zaman güvenli şekilde muhafaza etmek için idealdir.

Kullanışlı Kutu ile Tamirat İhtiyaçlarınızı Her Yere Götürün

Şık tasarıma sahip vida ve matkap ucu kutusu hafif yapısı sayesinde portatif kullanım imkânı sağlar. Gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilir, tamirat işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.


Teknik Özellikler

  • Uç Sayısı: 15 Adet
  • Taş Matkap Ucu: 3 adet
  • 3 Ahşap Matkap Ucu Ölçüleri: Ø 5/6/8 mm
  • 8 Vidalama Ucu Ölçüleri: Ø 4/6/8 mm
  • Universal Manyetik Uç: Var
  • Saklama Kutusu: Her parçaya özel yuvalı kilitli kutu
  • Vidalama Uç Çeşitleri: L = 25 mm PH 1/2 PZ 1/2 S 4/6 T 20/25

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
2607019579 15 PARÇA MATKAP UCU VE VİDALAMA UCU SETİ
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok