Tefal FV1841 2400 W Maestro Plus Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı & Kolay Ütüleme

Yüksek verimli performansı maksimum kullanım kolaylığıyla birleştiren Maestro buharlı ütü, kullanımı kolay özellikler ve ödünsüz performans ile gelişmiş bir ütü deneyimi sunar. 35gr/dakika sürekli buhar çıkışı ve 125 gr buhar püskürtme, kolay kayan seramik taban ve kullanışlı bir özellik setiyle bir araya gelir.

Easy Glide Seramik Taban

Optimum kullanım kolaylığı için tasarlanmış güvenilir performans ve gelişmiş özellikleriyle hızlı ve verimli şekilde sorunsuz ütülemeyi keşfedin.

Hızlı Ütüleme Seansları için Maksimum Verimlilik

İnatçı kırışıklıkları ve kalın kumaşları tamamen kolaylıkla çözmek için 125 gr buhar püskürtme ile verimli ütü seansları için 35 gr/ dk sürekli buhar çıkışı imkanı sunar.


Ekstra Büyük Seramik Taban

Seramik teknolojisine sahip kolay kayan yapışmaz taban, daha hızlı sonuçlar için ekstra geniş formatla zahmetsiz ütüleme sağlar.

Ergonomik Buhar Tuşu

Her zaman elinizin altında olan sezgisel ergonomik buhar tetiği ile ütüleme sandığınızdan çok daha kolay hale gelir.

Lekesiz Çamaşırlar için Damlama Önleyici Koruma

Damlama önleme özelliği, düşük sıcaklıklarda ütüleme sırasında bile lekesiz sonuçlar için su lekelerini önler ve kumaşı korur. 

Görünür Seviyeye Sahip Yüksek Kapasiteli Su Deposu

Su haznesi, uzun ütü seansları, kolay doldurma ve gözle görülür bir su seviyesi sağlayarak nihai rahatlık için tasarlanmıştır.

Onarılabilir Ürün

Kolay onarım için tasarlanan buharlı ütü modeli, 10 yıl ve daha fazlası için düşük maliyetli ve hızlı yedek parça teslimatı ile dünya çapında 6500 onarım merkeziyle her zaman onarılabilir durumdadır.

Özellikler

  • Zahmetsiz ve Kolay Ütüleme
  • Damlama Önleyici Koruma
  • Ergonomik Buhar
  • Görünür Su Seviyesi
  • Anti Kireç Sistemi
  • Su Haznesi: 270 ml
  • Buhar Gücü: 35 gr/dk
  • Turbo  Buhar Gücü: 135 gr/dk

Genel Özellikler

Su Haznesi Kapasitesi
270 ml

Pil & Güç Yönetimi

Güç (Watt)
2400 W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.