Jimmy JV11 Anti-Mite 350 W Elektrikli Mini El Süpürgesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Toz ve Bakterilere Son Veren Teknoloji

Jimmy JV11 Anti-Mite 350 W Elektrikli Mini El Süpürgesi, profesyonel 253,7 nm dalga boyundaki UV strerilizasyon özelliğiyle akarları etkili şekilde ortamdan yok eder. Dakikada 14,000 kez vuruş imkânı sunan yüksek frekans sayesinde yaşam alnınızdaki toz, akar, alerjen ve hastalığa sebep olacak bakterilerin tamamı yaşam alanınızdan uzaklaşır. Ürün çoklu şok emilimi ve gürültü azaltma teknolojisiyle sessiz ve verimli bir çalışma performansı sergiler. Jimmy JV11, %99 filtrasyon ayırma verimliliği sunan beş katmanlı HEPA filtresiyle ince tozu etkili biçimde filtreler ve ikincil kirliliği uzaklaştırır.


Güçlü Emiş Kabiliyetini Destekleyen Kompozit Fırça

Üründe 22 cm uzunluğunda bir emiş girişi bulunur. Özellikle halı, perde ve koltuklarda etkili temizlik sunar. Cihazın fırçası statik elektrikten kaynaklanan ince tozu hızla emebilen ve kumaşların çizilmesini engelleyen yumuşak kauçuk şeritlerden tasarlanır. Fırçanın üst kısmı elektriklenmeyen anti-statik materyalden üretilir. Modelde kullanılan 0,4 lt kapasiteli şeffaf toz haznesi, tek dokunuşla boşaltılabilir, çıkarılabilir ve yıkanarak temizlenebilir. Ürün 5 m uzunluğundaki güç kablosu ile odadaki her köşeye rahatlıkla ulaşabilir.

Özellikler

  • Motor Gücü: 350 W
  • Toz Kapasitesi: 0,4 lt
  • UV Lamba Gücü: 6 W
  • HEPA Filtre: Var
  • Ses Düzey: <78 dB
  • Fırça Çapı 35 mm
  • Ağırlık: 2,34 kg
  • Ürün Boyutları: 22,1 x 28,5 x 35 (Y x G x U) cm
  • Ambalaj Ağırlığı: 3,0 kg
  • Kablo Uzunluğu: 5 m

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
0.4L
Hepa Filtre
Var
Ses Seviyesi (dB)
<78dB

Pil & Güç Yönetimi

Güç (Watt)
350W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.