Arnica Tesla Ergo Active ET14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Arnica Tesla Serisi ile Derinlemesine Temizlik

Ergo Active toz torbasız süpürge yüksek emiş gücü, geniş toz haznesi ve uzaktan kumanda özelliği ile mükemmel hijyen sağlar. Toz taneciklerini toz haznesine hapseder ve filtreleri ile dışarı salınmasını önleyerek ortamdaki hava kalitesini iyileştirir.Cyclone Max Teknolojisi

Arnica’nın geliştirdiği Cyclone Max siklon teknolojisi en küçük toz partiküllerinin dahi çekilmesini sağlar. Böylece evinizin her köşesini tek toz parçası kalmayacak şekilde temizleyebilirsiniz.

Üçü Bir Arada Emniyet Sistemi

Süpürgeyi kullanırken ya da muhafaza ettiğiniz yere kaldırdığınızda emniyet sistemi devreye girer ve dik konuma getirseniz de haznedeki tozların dışarı çıkmasını önler.


Otomatik Kapanan Toz Haznesi Kapağı

Haznenin kaldırma sapı ve kapağı süpürgeyi çalıştırdığınızda otomatik kapanır ve kilitlenir. Bu sayede zahmetsiz bir kullanım vadeden süpürgenin toz haznesini açık unutsanız bile içindeki tozlar için endişelenmenize gerek kalmaz.


Özel Filtre Sistemleri ile Tozları Hapsedin

Süpürdüğünüz tüm yüzeylerdeki tozu en ince partiküllerine kadar çekebilir ve Hepa filtre içerde muhafaza eder. Geniş toz haznesini ise tek elle hijyenik bir şekilde boşaltabilirsiniz.


Evcil Hayvanlar için Özel Başlık

Süpürge ile birlikte gelen turbo başlık, cihazın yüksek emiş gücünü sonuna kadar kullanır ve dönen başlığı sayesinde tüm tüyleri halıdan ve koltuktan temizler.

Pratik Kumanda Özelliği

Tutma sapında bulunan kumada ile eğilmeden süpürgeyi çalıştırabilir, emiş gücünü ayarlayabilir veya kapatabilirsiniz. En yüksek emiş gücünde 74 dB ses seviyesine ulaşan Arnica Tesla Ergo Active oldukça sessiz çalışır ve çevredeki insanlara rahatsızlık vermez.


Dayanıklı ve Yüksek Motor Gücü

750 Watt motor gücü olan toz torbasız süpürge, Ekstra Motor Koruma filtresi ile uzun yıllar size eşlik edecek dayanıklılığa sahiptir. Böylece çekim gücü azalmaz ve her zaman ilk günkü performansı gösterir.

Teknik Özellikler

 • Süpürge Türü: Elektrikli Süpürge
 • Emiş Türü: Kuru
 • Motor Gücü (En Yüksek): 750 W
 • Toz Kapasitesi: 3 L
 • Teknoloji: Uzaktan Kumanda
 • Aksesuar: Halı/Sert Zemin Başlığı
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • EPA/HEPA Cinsi: H13
 • Siklon Filtre: Var
 • Kablo Uzunluğu: 8 m
 • Hareket Yarıçapı: 11 m

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
3L
Hepa Filtre
Var
Ses Seviyesi (dB)
74 dB

Pil & Güç Yönetimi

Güç (Watt)
750W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.