Roidmi Z1 Air Dikey Kablosuz Şarjlı Süpürge 25.9V

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ALFA SANAL MAĞAZACILIK İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-138686

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hafif ve Etkisi Yüksek

Roidmi Z1 Air Kablosuz Süpürge, 10 ayırma siklonu ve güçlü emiş özelliklerine sahiptir. Süper uzun pil çalışma süresi ile evinizin her köşesini rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Diğer süpürgelere göre daha hafiftir. Hafif olmasına rağmen etkisi yüksektir. 10 tornado siklon ayırma sistemi ile etkili bir şekilde tozu ayırır ve filtrenin tıkanmasını önler. Bu sayede sürekli emiş gücü sağlar.

Farkı Yaşayın

Roidmi Z1 Air'in 100.000 rpm dijital fırçasız motoru, 10 siklonlu ayırma sistemi ile birlikte 120 AW emiş gücü ve 22.000 Pa vakum gücü sağlar. Akıllı Pil Yönetimi Sistemi ile desteklenen makinenin çalışma süresi 60 dakikadır. Kullanıcıların güvenliğini korumak için bir harici koruma devresi ve bir termal koruma sistemi tasarlanmıştır. 2 fiziksel ve 2 siklonlu ayırma filtreleme sistemi ile birlikte tozun dışarı çıkması önlenir ve hava daha temiz ve daha iyi hale getirilir.

Gürültü Önleme Teknolojisi

Gürültü azaltma: üçlü gürültü önleme teknolojisi (dijital fırçasız motor, 10 siklonlu sistem, arka filtreler), 72 dB gibi düşük bir ses seviyesi ile sürekli emiş gücü sağlar. Orijinal güzellikte tasarım. Moda ev sanatı.Saçlar dolanmadan zemini nazik bir şekilde temizler. Sert ahşap zeminler ve karolar için özel olarak tasarlanan ve saçların dolanmasını önleyen esnekliğe sahip yumuşak silindir fırça, tüm akarları ve kiri temizler.0.65'lik büyük toz haznesi. Kire dokunmadan boşaltma: Kire dokunmanıza gerek yok. Tüm kiri boşaltmak için tek bir butona basmanız yeterlidir. Optimize edilmiş 0.65 litre toz haznesi tasarımı ile 500 m3'e kadar alanda hazne sadece 1 kez boşaltılır. Rakiplere oranla %50 daha fazla hazne kapasitesi.

Manyetik ve Duvara Monte Tasarım

Manyetik ve duvara monte tasarım: Kolay saklama ve şarj etme için tek bir istasyon. Her an kullanıma hazır.1.55 kg'lık hafif tasarım, tek elle kullanım rahatlığı: Son derece hafif ve ergonomik tasarım, kullanışsız yapıyı ortadan kaldırarak ve merkezi yerçekimini süpürgenin tutma yerine yaklaştırarak ve böylece süpürgenin kolaylıkla kaldırılmasını veya itilmesini sağlayarak temizlik yapmayı çok daha kolay hale getirir.

Özellikler

 • Süpürge Türü Dikey Kablosuz Süpürge
 • Şarj Süresi: 3 Saate Kadar
 • Çalışma Süresi: 60 dakikaya kadar
 • Emiş Türü Kuru
 • Gelişmiş Mod 120 AW
 • Ses Seviyesi 72 dB
 • Toplam Anma Gücü 335W
 • Vakum: 22.000 Pa
 • Ürün Ağırlığı: 2.7 kg
 • Toz Haznesi Kapasitesi 0.65 L
 • Motor 100.000 rpm dijital DC motor
 • EPA/HEPA Filtre Var
 • Siklon Filtre Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.