Dyson V8 Animal Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
V8 ANİMAL+
Üretim Yeri
Malezya
Çalışma Süresi
40 DK
Emiş Gücü Ayarı
VAR
Toz Haznesi
0.54 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
350 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Yükseklik (cm)
1244 MM
Boyutlar (gxyxd) (cm)
250X1244X224 MM
Motor Gücü
350 W
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
82 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
2.680 GR
Garanti Süresi
2YIL
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
DYSON

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
4 kere puanlandı
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

Dyson V8 Animal Plus Şarjlı Süpürge Modeli ve Özellikleri

Yeni nesil elektrikli ev aletleri arasında bulunan, yaşama kolaylık katan dikey şarjlı elektrikli süpürgeler, tasarımı ve donanımı ile ön plana çıkar. Dyson V8 Animal Plus, yeni nesli temsil eden tüm yönleri sayesinde ev temizliğine de yenilikçi çözümler katarak bu kategoride yer almayı kolaylıkla başarır. Çağın önde gelen isimlerinden biri olan Dyson markasının birinci sınıf kalite anlayışı ve kullanıcı odaklı tasarım başarısının birleştiği model, tüm bu özellikleri ile hem dayanıklı hem de fonksiyonel bir elektrikli ev aleti olarak tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verir.

Dyson V8 Animal Plus, kullanıcıların güvenilir donanım ve pratik uygulama gibi beklentilerini ana tasarımının yanı sıra ekstra temizlik başlıklarıyla da destekler. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun ve dayanıklı şekilde tasarlanan temizlik aparatları, maksimum performans ve güvenilirlik kriterlerini yüksek bir seviyede karşılar. Bu sayede Dyson V8 Animal + dayanıklı makine özellikleri ile güvenilir ev temizliğine dair beklentilere kalıcı bir şekilde çözüm sunar.

Dyson V8 Animal Plus Avantajları

Ev temizliğine ayrılan süreyi ve emeği minimuma indirerek kullanıcılara birçok kazanç sunan V8 Animal Plus avantajları şu şekildedir:


 • Her zemine uygun ana temizleme başlığı sayesinde aralıksız ve kolay bir deneyim sunar.
 • 40 dakikaya varan çalışma kapasitesi ile büyük ve küçük mekanlarda verimli temizlik imkânı sağlar.
 • Dyson dijital motor, 107,000 devir/dakika dönüş yaparak temizliğin daha hızlı yapılmasına yardımcı olur.
 • Üstün filtrasyon kapasitesi sayesinde alerjen tanecikleri yakalar ve böylece havanın daha temiz olmasına katkıda bulunur.
 • Farklı aparat seçenekleri ile kenar ve dar alanları daha kolay ve etkili şekilde temizlemeyi sağlar.
 • Hafif olduğu için kolayca yüksek yerlerin temizliğinde kullanılabilir.
 • Tek dokunuşla el süpürgesine ve daha sonra dikey süpürgeye dönüşebilir, bu sayede zaman kaybı olmadan farklı yüzeyleri kolay ve hızlı şekilde temizleye olanak sağlar.
 • En fazla 7 dakika yüksek güç sağlayan MAX modu ile uzun süreli temizlik için Güç modu seçenekleri bulunur. İki güç modu sayesinde anlık olarak ihtiyaçları karşılar.
 • Duvar ünitesi, makinenin fazla alan kaplamadan hem muhafaza hem de şarj edilmesini mümkün kılar.
 • Dyson V8 Animal Plus fiyatları, ekonomik yöne sahip olduğu için iyi bir performansın yanı sıra kullanıcılara iyi bir fiyat avantajı da sunar.

Dyson V8 Animal Plus dikey şarjlı elektrikli süpürge, gelişmiş donanımları ile kullanıcıya sağladığı tüm bu avantajlar sayesinde ev temizliğine yeni bir soluk getirir. Zahmetsiz, hızlı ve kolay uygulanabilir adımlar sunarak hem teknolojinin hem de tasarımın en işlevsel yönünü sergiler.

Dyson V8 Animal Özellikleri

Verimli ve kolay ev temizliği için tasarlanan Dyson V8 Animal+ güvenilir ve üstün donanıma sahiptir. Bu donanımı teknik olarak incelemek için ürünün özelliklerine göz atabilir hem de bu sayede makinenizi çok daha yakından tanıyabilirsiniz.


 • Emiş Gücü: 115 AW
 • Hazne kapasitesi: 0.54 L
 • 2 Kat Radial 15 siklon
 • Yıkanabilir Filtre
 • Şarj süresi: 5 Saat
 • Ağırlık: 2.61 Kg
 • Yükseklik 250, Uzunluk 1244, Genişlik 224 mm

Gelişmiş teknolojik donanımına ek olarak yalnızca 2,61 kg ağırlık ve 224 mm genişlik gibi ölçüleri ile oldukça minimal, aynı zamanda ergonomik bir tasarımdır. Bu da V8 Animal süpürge ile evin her köşesinde konforlu şekilde temizlik yapmayı mümkün kılar.

Dyson V8 Animal Başlıkları

Dyson V8 Animal Plus başlıkları, bir adet ana başlık ve ekstra temizlik aparatlarından oluşur. Ürünün kutusunda bulunan bu ekstra 4 adet aparat ile ana temizlik başlığını çok daha etkili kullanmak için bu başlıkların fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.


Direct Drive başlık, sert ve yumuşak olmak üzere tüm zemin türlerinde kullanılır. V8 Animal Plus ana temizlik başlığı olan bu aparat ile evin tamamını etkin şekilde temizleyebilirsiniz. Hızlı açılan mini motorlu aparat; merdiven, yatak, döşeme ve araba gibi birçok alanda temizlik için kullanılır. Yüzeyin derinlerine işleyen saç, tüy ve benzerlerini normalden daha kolay çekerek zahmetsiz bir uygulama imkânı sunar. Hızlı açılan kombinasyon aparatı geniş bir ağız kısmına sahiptir. Farklı zeminlerin temizliğini yaparken başlıklar arasında hızlı geçiş olanağı sağlar. Esnek aralık temizleme başlığı, uzama ve bükülme hareketleri yapabilen bir aparattır. Bu sayede evde, arabada ulaşılması zor köşeleri temizlemek için kullanılır. Aralık temizleme başlığı, köşe ve dar alanların hassas şekilde temizlenmesini sağlar. Esnek başlığın fonksiyonuna oranla daha ulaşılabilir kenarlar için tercih edilebilir.


V8 Animal Plus, tüm aparatları ile evin dört yanını kolaylıkla temizlemek için tasarlanır. Evleri, her türlü toz, saç, lif ve tüy gibi kirlerden arındırarak daha temiz bir ev ortamını pratik şekilde elde etmeye, ayrıca temiz bir hava solumaya yardımcı olur. Derinlemesine temizlik sunan gücü ve başlıkları sayesinde özellikle evcil hayvan besleyen kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görür.

Dikey Şarjlı Elektrikli Süpürge Seçimi

Ev temizliği için yeni teknolojiye sahip bir şarjlı elektrikli süpürge seçerken bazı teknik ve performansı etkileyen yönlere dikkat edilebilir. Teknik yönlerin arasında emiş gücü, toz haznesi kapasitesi, filtrenin yıkanabilir olup olmaması ve şarj ile kullanım süreleri gibi özellikler sayılabilir. Temizlik performansını korumak için ise makinenin ağırlığı, uzunluğu, ergonomisi, başlık seçenekleri ve şarj etme yöntemi detayları göz önünde bulundurulabilir.


Emiş gücü, bir makinenin zeminde bulunan kirleri toplama performansını etkileyen bir özelliktir. Dolayısıyla emiş gücü yüksek bir dikey süpürge seçmek verimli bir temizliğin öncüsü sayılabilir. Emiş gücü ile birlikte makinenin siklon ve filtrasyon teknolojisi de süpürme deneyimini etkiler; çünkü bu iki teknolojinin gelişmiş fonksiyonlarda olması güçlü emiş işleminin sonrasında kirlerden kalıcı bir şekilde kurtulmayı kolaylaştırır. Gerekli donanıma sahip bir filtre ve siklon sayesinde mikroskobik tozlardan daha kolay şekilde kurtulabilirsiniz.


Temizlik uygulaması için ise başlık ve tasarım odaklı bir değerlendirme yapılabilir. Makinenin başlık seçeneklerinin evde ulaşılması zor, karanlık kenar boşlukları için kullanışlı aparatlardan oluşması önemlidir. Farklı form verilmiş aparatlar sayesinde bu temizlemesi zor olan bölgeler daha kolay temizlenebilir. Bunların yanı sıra şarjlı süpürgelerin, duvar ünitesinin olması tasarım olarak makineye büyük bir artı kazandırır. Dikey şarjlı elektrikli süpürge seçimi yaparken ağır olmamasına ve tutuş kolaylığı sağlıyor olmasına da dikkat edilebilir. Teknik ve tasarım yönleriyle tüm beklentileri karşılayan Dyson V8 Animal Plus Animal fiyatı ile de piyasada bütçe dostu bir ürün olarak sergilenir.

Dyson V8 Animal Plus Fiyatı ve Absolute Arasındaki Farklar

Dyson V8 serisinden Animal ve Absolute model dikey şarjlı süpürgeler, teknik olarak aynı özelliklere sahip olmakla birlikte temizlik başlıkları açısından birbirlerinden ayrılırlar. Bu farkı net bir şekilde tespit edebilmek için her iki ürünün de kutu içerikleri incelenebilir.

Dyson V8 Animal Plus kutu içeriği şu şekildedir:

 • Direct Drive Başlık
 • Hızlı Açılan Mini Motorlu Aparat
 • Hızlı Açılan Kombinasyon Aparatı
 • Esnek Aralık Temizleme Başlığı
 • Aralık Temizleme Başlığı
 • Duvar Askı ve Şarj Ünitesi
 • Şarj Cihazı

Dyson V8 Absolute Plus kutu içeriği ise şu şekildedir:

 • Direct Drive Başlık
 • Hızlı Açılan Soft Roller Temizleme Başlığı
 • Işıklı Aralık Temizleme Başlığı
 • Hızlı Açılan Mini Yumuşak Toz Fırçası
 • Hızlı Açılan Kombinasyon Aparatı
 • Hızlı Açılan Mini Motorlu Aparat
 • Duvar Askı ve Şarj Ünitesi
 • Şarj Cihazı

Her iki modelin tasarımı da teknik özelliklerinde olduğu gibi aynı ergonomiyi temsil eder. İki şarjlı süpürge modeli de kolay ev temizliği ve istenen sonuca en hızlı şekilde ulaşma avantajlarını sunar. Dyson V8 Animal Plus fiyatları, farklı birçok temizlik başlığı sunan kutu içeriğinin yanı sıra üstün teknolojisine oranla da oldukça ekonomik basamakta yer alır. Her bütçeye hitap eden bir ürün olarak fiyatı ve donanımı ile kullanıcıya pek çok avantaj sunar.

Daha Fazla