Dyson V8 Absolute Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge 2022 Serisi

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
V8 ABSOLUTE +
Üretim Yeri
Malezya
Çalışma Süresi
40 DK
Emiş Gücü Ayarı
VAR
Toz Haznesi
0.54 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
350 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Yükseklik (cm)
1244 MM
Boyutlar (gxyxd) (cm)
250X1244X224 MM
Motor Gücü
350 W
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
82 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
2.680 GR
Garanti Süresi
2YIL
Renk
TURUNCU
Ana Renk
TURUNCU
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
DYSON

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
4 kere puanlandı
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

Dyson V8 Absolute Plus Özellikleri​ ve Fiyatı

Dikey şarjlı elektrikli süpürge, geniş ve dar metrekarelere sahip tüm evlerde temizlik sürecini olabildiğince pratik kılan özelliklere sahiptir. Bu süpürgelerden olan Dyson V8 Absolute Plus, yeni nesil teknolojisi ve tasarımsal yönü ile kullanıcıya pratik olabilmenin yanı sıra farklı birçok avantaj da kazandırır.


Yeni nesil ev temizliği teknolojisine sahip V8 Absolute Plus + tasarımında yer alan ergonomisi ve ekstra başlık opsiyonlarının bulunması gibi detayları ile hem kullanım sırasında hem de sonrasında yaşama kolaylık katar. V8 Absolute Plus dikey şarjlı elektrikli süpürge, köşe ve kenar gibi ulaşılması zor alanlar için tasarlanmış donanımıyla da ev temizliğinde pratik yöntemler sağlar.

Dyson V8 Absolute Plus Avantajları

Bu kablosuz, güçlü ve fonksiyonel tasarıma sahip muhteşem elektrikli süpürgenin avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.


 • LED aralık temizleme başlığı
 • Dijital motor ile 107,000 devir/dakika hızla dönüş
 • 40 dakikaya kadar güçlü emiş kapasitesi
 • Yalnızca kolu çekerek toz haznesini boşaltma imkânı
 • Gelişmiş filtrasyon ile alerjen partikülleri yakalama
 • Aynı anda 2 aparat sayesinde zeminler arasında hızlı geçiş
 • Mini motorlu fırça çubuk aracılığıyla dar alanların ve yüzeye işleyen toz, saç ve benzerleri gibi etkenlerin kolayca temizlenmesi
 • Hafif yapısı sayesinde yüksek yerler için ideal
 • Tek dokunuş ile el süpürgesi ve tekrar dikey süpürgeye dönüşmesi
 • MAX ve güç modları sayesinde ihtiyaçlara uygun temizlik imkânı
 • 15 siklon, mikroskobik tozları yakalamak için güçlü bir direnç uygular.
 • Dyson V8 Absolute Plus fiyatı ile bütçeye uygun bir seçenek sunar.

V8 Absolute Plus + tüm bu kullanım avantajları sayesinde ev temizliğine güvenilirlik ve konfor katar. Her zemin türü için uygun fonksiyonlu olan sistemi ile sert, yumuşak, dokulu ve diğer yüzeylerde en iyi sonucu almayı kolaylaştırır. Dyson V8 elektrikli süpürge, saç ve tüy gibi çekiş güçlüğü yaşanan kirleri de normalden çok daha kolay ve hızlı şekilde toplar.

Dyson V8 Absolute + Teknik Özellikleri

Dikey şarjlı elektrikli süpürge, fonksiyonel ve pratik tasarımını ön plana çıkaran teknik özellikler ile donatılmıştır. Son teknolojiye sahip Dyson V8 Absolute teknik donanımı şu şekildedir:


 • Emiş Gücü: 115 AW
 • Hazne kapasitesi: 0.54L
 • Yıkanabilir Filtre
 • Çalışma süresi: 40 sakika
 • Şarj Süresi: 5 saat
 • 2 Kat Radial Siklonlar
 • Ağırlık: 2.61 kg
 • Yükseklik 250 mm x Uzunluk 1244 mm x Genişlik 224 mm

Şarjlı elektrikli süpürge ile en iyi performansı elde etmek için geliştirilen V8 süpürge, yüksek emiş gücü ile bu performansı kolaylıkla sunar. Bunun yanı sıra hafif ve minimal tasarımı, ev temizliğine ayrılan zamandan ve emekten tasarruf etmeyi sağlayan özelliktedir. Geniş toz haznesi, tüm evi derinlemesine temizleme imkânı sunar ve hazne tek bir hamleyle temizlenerek her adımda kolaylık sağlayan bir tasarım sergiler. Dyson V8 Absolute Plus fiyatları ile de gelişmiş bir teknolojiye, ekonomik şartlarda sahip olmayı kolaylaştırır.

V8 Absolute Plus + Başlıkları

Yeni nesil Dyson V8 Absolute başlıkları, zemin özelliklerine göre kategorilenmiş tasarımları ile kullanıcılara en işlevsel olanı sunar. Bu sayede V8 Absolute Plus kullananlar, en keyifli ve pratik ev temizliğini deneyimleyebilirler. Bu deneyim hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki başlık isimlerini ve fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.


 • Direct Drive başlık, tüm zemin türlerinde kullanılabilir. Derinlemesine halı temizleme performansı sayesinde ince toz, evcil hayvan tüyü benzeri kirleri kolaylıkla çeker.
 • Soft Roller başlık, sert yüzeyler için kullanılır. Sert ve çok sert zeminlerdeki tozları ve kirleri zorlanmadan temizleyi sağlar.
 • Işıklı aralık temizleme başlığı, dar ve karanlık kenar/köşe temizliği için tercih edilir. LED ışık sayesinde temizlenen yer rahatlıkla görüntülenir.
 • Yumuşak toz alma fırçası, yumuşak naylon kıllara sahiptir. Hassas eşyaların ve yüzeylerin çok daha kolay temizlenmesini mümkün kılar.
 • Kombinasyon başlığı, iki farklı başlıktan oluşarak farklı temizlik alanları için kolayca geçiş imkânı sunar. Geniş ağızlı başlığı sayesinde ev ve araba temizliğini tek başlık ile yapmayı sağlar.
 • Mini motorhead başlık; yatak, döşeme ve merdivenleri derinlemesine temizlemek için tasarlanan küçük motorlu bir aksesuardır.

Araba temizliği de dâhil olmak üzere evin her türlü zemini ve köşesi için özel olarak tasarlanmış V8 başlıklar ile evi süpürmek, toz almak oldukça zahmetsiz bir işe dönüşür. Duvar askı ünitesi de ürün kutusunda bulunur, bu sayede V8 Absolute hem fazla yer kaplamaz hem de kolaylıkla ulaşılabilir olur. Duvar ünitesi ile aynı zamanda pratik şekilde şarj olur ve her an kullanıma hazır şekilde bekler.

V8 Absolute+ Hazne ve Siklon Temizliği

Dyson V8 Absolute Plus haznesini temizlemek için öncelikle makineyi tutarak kırmızı kolu geri çekin ve şeffaf hazneyi çıkarın. Siklonu serbest bırakmak için yukarı kaldırın. Şeffaf haznenin arkasında bulunan kırmızı hazne serbest bırakma mandalına basarak şeffaf hazneyi tamamen çıkarın. Siklon muhafazasındaki tozları, kirleri gidermek için bir bez aracılığıyla temizleyin. Siklon ünitesinin suya girmemesine, su almamasına dikkat edilmesi önerilir.


Hazne tamamen kuruduktan sonra makineye takın. Bunun için hazne, yerine oturana kadar yukarı ve ana gövdeye doğru itin. Bu şeffaf haznenin tabanını, oturacak ve sabit kalacak şekilde kapatın. Makinenizin haznesini ve siklonunu düzenli olarak temizleyerek makinenizin performansının her zamanki gibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

V8 Absolute Plus Zemin Aparatı Temizliği

V8 Absolute Plus Direct Drive temizliği için öncelikle sabitleyicilerden bir tanesini açarak içeride bulunan temizlik çubuğunu çıkarın. Bu fırça ile çubuğun üzerindeki tozları ve kirleri temizleyin. Bu süreçte temizleme aparatının makineye takıldığı bölgeyi de temizleyerek tıkanıklık oluşmasını önleyebilirsiniz. Temizliğin ardından fırça çubuğunu başlığa geri takarak uç kapağını iyice sıkın ve doğru şekilde takıldığından emin olmak için makinenizi test edin. Soft roller temizliği için başlığın altındaki yumuşak ruloya yakın olan sabitleyici bularak aparat yardımı ile saat yönünün tam tersine doğru çevirerek uç kapağı çıkarın. İçinden çıkan fırça çubuğunu üzerindeki kirlerden arındırın. Temizlik işleminin ardından tekrar fırça çubuğu başlığa yerleştirerek uç kapağını iyice sıkarak sabitleyin.


Mini motor başlık temizliği için başlığın yanındaki uç kapağını, saat yönünün tersine olacak şekilde aparat yardımıyla çeyrek bir tur çevirin. Başlığın içindeki temizlik fırçasını, tozlardan veya liflerden tamamen arındırdıktan sonra zemin başlığına aynı şekilde yerleştirin. Makinenizin herhangi bir parçasını temizledikten sonra tüm parçaları yerindeyken çalıştırarak denemeniz öneriler arasında yer alır.

Dyson V8 Absolute Fiyatı ve Animal Modeli ile Farkı

Dyson markalı bu iki şarjlı dikey elektrikli süpürge modeli arasında teknik veya ergonomik tasarımı ile ilgili bir fark görünmemekle birlikte aralarında temizlik başlığı farkları bulunur. Dyson V8 Absolute ana temizlik başlıkları ile aparatları kutu içerisinde şu şekilde belirtilir: Dyson V8 Absolute Plus kutu içeriği; Direct Drive başlık, Hızlı Açılan Soft Roller Temizleme Başlığı, Işıklı aralık temizleme başlığı, Hızlı Açılan Mini Yumuşak Toz Fırçası, Yumuşak toz alma fırçası, Kombinasyon başlığı, Hızlı Açılan Mini motorhead, Duvar askı ve şarj ünitesi, şarj cihazı.


Dyson V8 Animal Plus kutu içeriği ise Direct Drive başlık, Kombinasyon başlığı, Hızlı Açılan Mini motorhead, Esnek aralık temizleme başlığı, Aralık temizleme başlığı, Duvar askı ve şarj ünitesi, şarj cihazı şeklindedir. Bu iki cihazın aparatları haricinde emiş gücü, siklon teknolojisi, toz haznesi kapasitesi, çalışma süresi, boyutları ve ağırlığı gibi özellikleri birebir şekildedir.


Absolute kutu içeriğinde bulunan her bir parça, ev temizliğine yenilikçi adımlar kazandırarak kullanıcının temizliğe ayırdığı vakti minimuma düşürür. Dyson V8 Absolute fiyatı, bu sebeple pratik ve gelişmiş yönlerine oranla bütçeyi yormayan bir aralıktadır.

Daha Fazla