Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.05.2021
RENK

CERNET E-TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4’üncü Nesil Lidar Sensör 

Süper Algılayıcı Doğru Tarama ve Haritalama

4. nesil süper hassas lidar sensörler sayesinde Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge, bütün evi hızlı bir şekilde tarayabilmekte ve bir önceki nesle göre %40 daha yüksek bir doğrulukla SLAM algoritması vasıtasıyla haritaları otomatik olarak bir mimar gibi çizebilmektedir.


Bu Sefer Bitmedi

Bir Dahaki Sefere Otomatik

Bütün temizlik süreci için sahibinin endişelenmesine gerek yoktur. Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge, düşük güç durumunda şarj için otomatik olarak temizleme istasyonuna geri dönmektedir.


Yüksekliğin Otomatik Olarak Değerlendirilmesi

Yatağın altında sıkışmamaktadır. Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge, yatağın ve dolabın yüksekliğini LDS basınç sensörü vasıtasıyla değerlendirmektedir. Sık karşılaşılan engeller doğru olarak belirler ve sorun oluşturmamak için inisiyatif alır.

Akıllı Oda Bölünmesi Bütün Durumları Hatırlar

Yapay zekanın otomatik olarak tanınmasıyla harita bölümü otomatik olarak kaydedilebilmektedir. Daha önceden belirlenen bir sırada veya belirlenen odanın programlanmış temizliğinde bir temizlik yapmak için bölümler birleştirilebilir, biçimlendirilebilir ve adlandırılabilir.

Özellikler

  • Ses Seviyesi: 61 dba - 70 dba
  • Güç (Watt): 0 - 250 Watt
  • Otomatik Bölümleme: Var
  • Vakum: 2700 pa
  • Toz Haznesi Kapasitesi: 0.3 litre
  • Aşılabilir Yükseklik: 20 mm
  • Yapay Zeka: Var
  • Mobil Uygulamayla Kontrol: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.