Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge ile Tertemiz Evler

Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, yeni nesil bir temizlik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için özel olarak üretilen robot süpürgeler arasında yer alıyor. Yaşam alanınızı pratik bir şekilde süpüren ve temizleyen robot süpürge, yapay zekâsı ile de fark yaratıyor. Kullanıldığı alanın haritasını otomatik olarak çıkaran, engebe ve tümsekleri algılayan ve önüne çıkabilecek tüm engelleri kolayca aşabilen Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, bu sayede siz herhangi bir işlem yapmadan sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 2700 Pa emiş gücüyle hem küçük hem de büyük boyutlu partikülleri kolayca emebilen cihaz, tek şarjla 250 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde performans gösterebiliyor. 20 mm’ye kadar yükseklikleri kolayca aşabilen robot süpürge, düşme önleyici teknolojisiyle de kendi güvenliğini sağlıyor.


Otomatik Şarj Özelliğiyle Kusursuz Temizlik

Otomatik şarj özelliği bulunan Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, bu sayede sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Şarjının azaldığını fark ettiği anda otomatik olarak şarj istasyonuna dönebilen cihaz, şarjının dolduğunu da kendiliğinden anlayabiliyor. Bu sayede kapasitesi tamamen dolduğunda şarj işlemini sonlandırabilen robot süpürge modeli, aşırı yükleme problemiyle karşılaşmıyor. Güçlü Wi-Fi özelliğiyle modeminizin sinyallerini yaşam alanınızın her yerinden algılayabilen ürün, herhangi bir internet kesintisiyle karşılaşmıyor ve böylece istikrarlı bir şekilde kullanılabiliyor. Tüm ayarları mobil uygulama üzerinden rahatça değiştirilebilen Roidmi Eve Vacuum Mop robot süpürge, farklı alanlar için de ayrıca programlanabiliyor.


Yükseklik Değerlendirmesiyle Güvenli Deneyim

LSD basınç sensörü bulunan Roidmi Eve Vacuum, bu sayede yükseklikleri ve eşyaların altındaki alanları otomatik olarak hesaplayabiliyor. Yatak ve kanepe gibi eşyaların altındaki boşluğu önceden ölçen ve sıkışabileceği noktalara hamle yapmayan robot süpürge, bu sayede kullanım kazalarına karşı da korunuyor. Hem sert zeminde hem de halıda kullanılabilen Roidmi Eve robot süpürge, önüne çıkan engebeleri ve yükseklikleri de değerlendirebiliyor. Yalnızca aşabileceği engellerin üzerinden geçen cihaz, bu sayede devrilme ve düşme gibi problemler yaşamıyor ve fiziksel darbelerin yol açabileceği deformasyonların oluşumunu önlüyor. Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, çarpma önleyici tasarımıyla da fark yaratıyor. Gerçek zamanlı konum belirleme ve mesafe ölçme sistemiyle dikkat çeken cihaz, karşısına çıkacak objeleri önceden fark ediyor ve yönünü değiştirebiliyor. Bu sayede temizlik işlemlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilen robot süpürge, yaşam alanınızdaki hassas eşyaların çarpmalar sebebiyle zarar görmesinin de önüne geçiyor.

Oda Algılama Teknolojisiyle Hatırlama Fonksiyonu

Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, yapay zekâsı sayesinde yaşam alanınızı haritalandırırken odaları da ayrıca algılayabiliyor. Kullanım alanının odalarını tüm detaylarıyla hafızasında tutabilen cihaz, ihtiyaç durumunda yalnızca belirli odalarda çalışacak şekilde sınırlandırılabiliyor. Temizlik sıralaması yapmanıza da imkân tanıyan robot süpürge, istediğiniz odaya öncelik verebilmenizi ve odalarınızın hangi sıralamada temizleneceğini belirlemenizi mümkün kılıyor. Zaman planlama fonksiyonuna sahip olan Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, istediğiniz zaman otomatik olarak çalışmaya başlayabiliyor. Bu sayede siz evde değilken dahi tüm temizlik işlemlerinizi tamamlayan cihaz, toz haznesinin dolması durumunda sesli ikâzda bulunabiliyor. Bakım kolaylığıyla da fark yaratan Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sanal yaşam asistanlarıyla eşleşebilmesiyle de pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Temizlikte Fark Yaratan Teknik Detaylar

Roidmi kalitesini tüm detaylarıyla yansıtan robot süpürge, teknik detaylarıyla size çarpıcı bir temizlik deneyimi sunuyor. 0.3 litrelik toz haznesi hacmiyle öne çıkan cihaz, en geniş yaşam alanlarında ve ofislerde bile kesintisiz bir şekilde işlem gerçekleştirebiliyor. Sessiz bir performansa sahip olan Roidmi Eve Vacuum, performansı esnasında 61 dB ile 70 dB arasında ses çıkarıyor. Bu sayede gece saatlerinde bile rahatça faydalanabileceğiniz robot süpürge, ozon sterilizasyon özelliğiyle de yaşam alanınızın hijyen seviyesini artırıyor. 350 mm eni, 98 mm yüksekliği ve 350 mm derinliğiyle son derece iddialı bir tasarıma sahip olan Roidmi Eve Vacuum, yuvarlak tasarımı sayesinde her türlü alandan zorlanmadan geçebiliyor. Eğer siz de yaşam ve çalışma alanlarınızı pratik, hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek isterseniz, Turkcell Pasaj’da sizi bekleyen Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge modelini seçebilirsiniz. Size özel fiyat ve ödeme şekli avantajlarından yararlanarak en güncel teknolojiye kolayca ulaşabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EVE ROBOT VACUUM MOP SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Çin
Toz Haznesi
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Toz Sensörü
VAR
Su Haznesi
VAR
Su Haznesi Kapasitesi
250 ML
Güç (w)
2700 PA
Akıllı Navigasyon
VAR
Hepa Filtre
VAR
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
60-70 DB
Toz Torbası Hacmi
300 ML
Dokunmatik Ekran
YOK
Kullanım Alanı
DÜZ ZEMİN, HALI
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Şarj Süresi
4 SAAT
Wi-fi Desteği
VAR
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
ROIDMI
Henüz yorum yok