Proscenic M8 Pro Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum&Mop Süpürge (Proscenic Türkiye Garantili)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Otomatik Toz Toplama Sistemi ile Zahmetsiz Temizlik

Proscenic M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot, otomatik toz toplayıcı yuvası sayesinde robot içinde biriken toz ve kiri kolayca içine çeker. Bu sayede süpürme işlemi sonunda robottaki pisliği siz temizlemek zorunda kalmazsınız. Arka girişli toz toplayıcı sistem, çekiş yolunda oluşan girinti ve çıkıntıları önleyerek tıkanma sorununa da engel olur.

Tek Dokunuşla Yuvaya Dönüş

Tüm evin haritasını çıkararak derinlemesine bir temizlik yapar. Süpürme işlemine ara vermek istediğinizde yuva üzerindeki tuşa basarak robotu geri çağırabilirsiniz. Robot haritadaki en kestirme yolu izleyerek yuvasına döner.

Eşit Miktarda Su Dağıtma Özelliği

M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot 3 seviyeli ayarlanabilir su hacmine sahiptir. Mop görevini yerine getirirken zemine eşit miktarlarda su dağıtır ve fazladan su birikmesini önler. Süpürme ve silme işlemlerini kolayca yerine getirebilen robot, 280 ml toz ve 300 ml su haznesine sahiptir.

Üçlü Geçiş Sistemi

Özel bir uygulama ile çalışan “Y” silme tekniği sayesinde zemini tüm toz ve kirlerden arındırır. Üçlü geçiş sistemi adı verilen bu silme yöntemi öne, yanlara ve geriye doğru gidiş gelişleri ifade eder.

Güçlü Batarya ile Kesintisiz Temizlik

Proscenic M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot vacuum&mop süpürge, 5200 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Uzun süre dayanıklı olan bataryası sayesinde tüm evi pırıl pırıl yapar.

Derinlemesine Temizlenen Halılar

Robotunuz halı kaplı zemine ulaştığında bunu otomatik olarak algılar. Halı denetim fonksiyonu anında devreye girer. Maksimum emiş gücüne geçen robot, halılarınızı derinlemesine temizler.

Girilmesini İstemediğiniz Bölgeleri Belirleyin

M8 akıllı robot, evinizin haritasını çıkarırken girilmesini istemediğiniz alanları manuel olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, bir ya da birden fazla oda için tekrar temizleme ayarı da yapabilirsiniz.

Kolay Şarj İmkanı

Proscenic M8 Pro robot süpürge şarjı azaldığında temizliğe ara verir ve kısa yolu kullanarak yuvasına döner. Hızlı bir biçimde şarj olan robot, temizliğe kaldığı yerden devam eder.

Özellikler

  • Aşılabilir Engel: 10 mm
  • Çalışma Süresi: 200 dk
  • Ses Seviyesi: 40 dB
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Emiş Türü: Kuru
  • 2 Aşamalı Temizleme Teknolojisi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
M8 PRO AKILLI ÇÖP İSTASYONLU ROBOT VACUUM-MOP SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Çin
Toz Haznesi
280ML
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Toz Sensörü
YOK
Su Haznesi
300 ML
Su Haznesi Kapasitesi
300 ML
Güç (w)
2700 PA
Akıllı Navigasyon
VAR
Hepa Filtre
VAR
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
59 DB
Toz Torbası Hacmi
4,3 LT
Kullanım Alanı
SERT ZEMİN
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Şarj Süresi
5 SAAT
Wi-fi Desteği
VAR
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
PROSCENIC
Henüz yorum yok