Liectroux 1-X009A Robot Süpürge

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

CERNET E-TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Engellerden Kaçınma Teknolojisi

Liectroux 1-X009A robot süpürge, akıllı sensörleri sayesinde engelleri fark eder. Bu sayede herhangi bir yere çarpmaz. Yükseklikleri de anında algılayarak farklı bir açıya yönelir. 

Çift Yönlü Toz Toplama

Robot süpürge, çift yönlü toz toplama teknolojisiyle yüzeydeki tozu ve kiri etkili şekilde temizler. Çift yönlü sistem, duvar ve mobilya köşeleri gibi zorlu alanlarda kolaylık sağlar.

Tüm Zeminlere Uygun

Liectroux robot süpürgenin güçlü emiş gücü, ahşap ve mermer zeminlerin yanı sıra seramik karoların üzerindeki tozu temizlemesini sağlar. Cihaz yüksekliği 1 cm’den az olan halıların üzerindeki tozu ve küçük partikülleri tamamen temizler.

Yüksek Yerlere Tırmanma Kabiliyeti

1-X009A robot süpürge, 15 mm yükseklikleri aşarak temizlik yapmaya devam eder. Bu sayede sizin müdahalenize gerek kalmadan cihaz halılarınızda çalışmaya devam eder. 

Dört Farklı Temizleme Modu

Robot süpürge, temizlik sırasında karmaşık ortamlarla başa çıkabilmek için otomatik, kenarlık, temizleme zamanlayıcı olmak üzere üç farklı temizleme modu ile çalışır. Bu sayede robotu farklı yüzeylerde değişik modlara ayarlayabilir ve ihtiyacınıza yönelik en uygun temizliği sağlayabilirsiniz.

İki Farklı Kullanım Fonksiyonu

Liectroux robot süpürge hem süpürme hem de silme fonksiyonu ile hizmet sunar. İki fonksiyonu da aktif hale getirdiğinizde cihaz, yüksek emiş gücüyle önce zemindeki tozları tamamen temizler, ardından da su tankının desteğiyle zemindeki lekeleri yok eder.

Yüksek Toz ve Su Hazne Kapasitesi

Liectroux’un toz haznesi 600 ml, su haznesi ise 180 ml kapasiteye sahiptir. Yüksek hazne kapasiteleri tek seferde geniş mekânların temizlenmesine yardımcı olur.

Kolaylık Sağlayan Otomatik Şarj 

Kompakt özellikleri akıllı teknolojilerle birleştiren Liectroux’un 1-X009A robot süpürgesi, pil gücü zayıfladığında otomatik olarak şarj istasyonuna döner. Bu durum, size hem zaman kazandırır hem de pratik kullanım sağlar. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Liectroux
  • Model: 1-X009A
  • Motor: 24 W (En yüksek)
  • Toz Haznesi Kapasitesi: 600 ml
  • Su Haznesi Kapasitesi: 180 ml
  • Güç Kaynağı: Lityum-iyon batarya
  • Gürültü: 45-60 dB
  • Çalışma Süresi: 100 dk

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0