Grundig VCR 2131 Robot Süpürge ve Mop

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Çalışma Süresi

Güçlü Li-ion bataryası sayesinde kesintisiz 110 dakika çalışma süresi sunan Grundig VCR robot süpürge, hem uzun süre temizlik imkanı sunar hem de sık şarj etme zahmetinden kurtarır.

Türkçe ve Uzaktan Kontrol İmkanı

Kullanıcı dostu arayüze sahip uygulama üzerinden kontrol edebileceğiniz robot süpürge ve mop, saat ayarı, temizlik süresi, haritalandırma gibi kişiselleştirme ayarları ile daha verimli kullanılabilir.

Kademeli Artırılabilen Emiş Gücü

3 kademeye sahip emiş gücü, temizlik yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modları barındırır. Günlük temizlik için birinci ayar yeterli iken detaylı temizliklerde ikinci veya üçüncü gibi daha yüksek emiş güçlerini tercih edebilirsiniz.

Geçmiş Temizlikleri İzleme Olanağı

Temizlik kaydı tutan uygulama sayesinde yapılan temizlikleri takip edebilir, harita üzerinde görüntüleyebilir ve temizlik zamanlarını daha rahat planlayabilirsiniz.

Süpürün ve Ardından Silin

İki işleve birden sahip olan Grundig VCR süpürge ve mop, kolaylıkla monte edebileceğiniz bir mop başlığına sahiptir. Süpürme işlemini tamamladıktan sonra mop başlığını takarak robotunuzun yerleri silmesini sağlayabilirsiniz. Su tankı sayesinde zahmetsiz kullanım sunan mop, mikrofiber bez ile hijyenik bir temizlik sağlar.

Periyodik Program Oluşturma

Uygulama üzerinden detaylı ayar yapabilir, haftalık veya günlük programlar atayarak Grundig robotunzun kendiliğinden temizliğe başlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınızda dahi evi temizler ve sizi temiz yüzeylerle karşılar.

Her Temizlik için Haritalandırma Opsiyonu

Haritalandırma yaptığınızda temizliğe başlamadan tüm yüzeyleri tekrar belirler ve tamamlanan bölgeleri takip etmenizi sağlar. Uygulama üzerinden temizlik aşamalarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Detaylı Temizlik Programları

Beş farklı temizlik modu bulunan robot süpürge ve mop, yoğun, rastgele, alan, kenar, otomatik seçenekleri ile derinlemesine temizlik elde etmenize yardımcı olur. Alan seçeneği ile belirli bir alana odaklanabilir, yoğun programla tüm evde hijyen sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir veya iki tur seçenekleri ile tüm evin yeniden süpürülmesini ya da silinmesini isteyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GRUNDİG VCR 2131 ROBOT SÜPÜRGE VE MOP
Üretim Yeri
Türkiye
Emısgucu
BELİRTİLMEMİŞ
Çalışma Süresi
110 DK
Emiş Gücü Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Haznesi
0.45 L
Akıllı Telefon İle Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Sensörü
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
400 W
Akıllı Navigasyon
BELİRTİLMEMİŞ
Hepa Filtre
BELİRTİLMEMİŞ
Motor Gücü
400 W
Otomatik Şarj
BELİRTİLMEMİŞ
Turbo Başlık
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Siklon Filtre
VAR
Toz Torbası Hacmi
0.45 L
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
GRUNDIG
Henüz yorum yok