​Turkcell Pasaj'a özel ​​​kontratlı alımlarında 150 TL hediye çeki​!​ Kampanya bitiş tarihi: 26​.01.2022 Detaylı bilgi için tıklayın.​​​​​​​

360 S10 Akıllı Robot Süpürge

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Üç Gözlü LİDAR Sistemi

S10’un LİDAR sistemi üç ayrı lazer ile çalışır. Ana lazer 6 ile 8 metre mesafedeki nesneleri algılar. Ön lazeri, daha çok küçük nesnelere odaklanır. Lazer sistemi, 100’den fazla engel türünü algılama özelliğine sahiptir.

3D Haritalama

Üç gözlü LİDAR sistemi sayesinde S10, işini yaparken kendini sürekli olarak günceller. Evinizin üç boyutlu bir planını etkili şekilde oluşturabilir. Bu sayede nereyi temizlemesi gerektiğini çok iyi bilir.

Akıllı Rota Planlama

S10, DTOF olarak bilinen teknolojiyi kullanarak nesneleri boyutlandırırken alternatiflerine nazaran dört kat daha çok doğruluk sağlar. Aynı zamanda benzer özellikler taşıyan cihazlara göre yüzde 30 daha hızlıdır.

Yüksek Kapasiteli Su Deposu

S10’un en çok öne çıkan özelliklerinden birisi de 520 ml’lik su deposudur. Su deposu seviyesi tam dolu olduğunda robot, 200 metrekareye kadar olan alanı tek seferde temizleyebilir.

Otomatik Püskürtme Basıncı

360 S10 robot, zemin özelliklerine göre püskürtme basıncını otomatik olarak ayarlar. Daha sert lekelerle karşılaştığında silme gücünü artırır. Aynı zamanda mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde ürünün tüm bu ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ultra Emiş Gücü

S10, ince olmasına rağmen emiş gücünden ödün vermez. 3300 Pa maksimum emiş gücüyle etkili temizlik sunar. Kauçuk ana fırçası, en küçük toz zerreciklerinde, evcil hayvan tüylerinde ve yere dökülen saçlarda bile etkilidir.

Otomatik Halı Algılama

S10 robot süpürgenin ultrasonik sensörleri, fayanslı mutfak zeminleri ile oturma odasındaki halının farkını kolaylıkla algılar. Yapay zekâ özelliği sayesinde temizlik yaklaşımını zemine göre yapılandırır.

Düşme Önleyici Sensörler

Robot süpürge temizlik yaparken merdivenden düşmesi veya darbe alması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. S10’nun tehlikeli bölgeleri gözetleyen ve yüksekliği algılayan 6 farklı sensörü bulunur.

Teknik Özellikler

 • Marka: 360
 • Model: S10
 • Ürün Ebatları: 350x350x85 cm
 • Ürün Ağırlığı: 3.85 kg
 • Pil Tipi: Lithium
 • Pil Kapasitesi: 5000 mAh
 • Şarj Süresi (ort.): 5 saat
 • Filtre Tipi: Yıkanabilir
 • Su Haznesi: 0.52 lt
 • Toz Haznesi: 0.5 lt
 • Sensör Sayısı: 24
 • İşlemci: 4 çekirdekli RK3326
 • Engel Aşma: 20 mm

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
500 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
520 ml
Hepa Filtre
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0