Sepet 0

Viomi Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Satıcılar
Aşılabilir Engel
Hepa Filtre
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Su Haznesi Kapasitesi
Toz Haznesi Kapasitesi
Temizle

Viomi Robot Süpürgeler

Viomi akıllı robot süpürgeler, insanların ev temizliği işine daha az vakit ayırmalarını ve aynı zamanda evlerini sürekli temiz tutabilmeleri için geliştirilmiş cihazlardır. Birçok farklı modeli bulunan Viomi cihazınız ile temizliği yapılacak alan tarandıktan sonra sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Robot süpürgeler arasında sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Viomiler şarjı bittiğinde kendini şarj ünitesine bağlar ve tam doluma ulaştıktan sonra kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Zemin temizliğini kolaylaştırmak ve sürekli hale getirmek üzere tasarlanmış Viomilerde bulunan ileri yapay zekâ teknolojisi ile cihazınız 6 metre yarıçapında bir alanda durmadan tarama yapar. Tarama ve temizlik esnasında herhangi bir yere çarpmaz. Olabildiğince sessiz şekilde süpürme ve paspaslama işlemlerini tamamlar. Artırılmış emiş gücü sayesinde alana yayılmış toz partiküllerini dahi rahatlıkla içine çeker. Ultra uzun ana fırçası ve yan fırçaları ile evinizin zemini yanında yan duvarları ve köşeleri tertemiz olur. Viomi robot süpürgenizin çalışma saatlerini mobil cihaz uygulaması üzerinden ayarlayabilmek için tek ihtiyacınız olan evde aktif bir internet ağıdır. Bunun da robot süpürgeniz evde çalışırken mobil cihazınız üzerinden takip edebilir ve nerelerin temizliğini bitirdiğini görebilirsiniz.

Viomi Robot Süpürge Ayrıcalıkları

Viomi Robot Süpürgeler farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre alternatif donanımlarda ve özelliklerde üretilmiştir. Bu kapsamda bazı Viomi modellerinde sadece süpürme özelliği bulunurken bazılarında hem süpürme hem paspas özelliği bir arada yer almaktadır. Paspas özelliği bulunan modellerde su konulabilmesi için mob haznesi de yer almaktadır. Bunun yanında otomatik toz toplama haznesinin bulunduğu ve bulunmadığı modeller de vardır. Ayrıca mobil uygulama ile kullanılan modellerde birden fazla cihaza tanımlanabilme özelliği sayesinde farklı cihazlardan Viomi Robot Süpürge talimatlandırabilir ve çalışması takip edebilir.

Viomi Robot Süpürge Kullanımının Faydaları

Viomi akıllı robot süpürge ile öncelikle zamandan ciddi düzeylerde tasarruf etmek mümkündür. Evde kimse yokken dahi temizlik işi yapılır ve ev sahiplerine temiz bir ortam sağlanır. Kurulumundan sonra tekrar vakit ayırma veya özel bir emek gerektirmez, eviniz daima temiz kalır. İleri teknolojileri ile zemindeki tozları algılar ve hem halı bulunan yerlerde hem de parkelerde üstün temizlik sağlar. Üzerindeki koruyucu tampon ve sensörler ile hem kendisini hem de etrafındakileri korumaktadır. Toz haznesi kolay bir şekilde sökülüp yerine takılabilir.

Akıllı robot süpürgeler gürültüsüzlük prensibi üzerine tasarlandıkları için olabildiğince sessiz çalışırlar ve etraflarına rahatsızlık vermezler. Evcil hayvanı olanlar için günlük temizlik yaparak hijyenik bir ortam sağlarlar. Geleneksel elektrikli süpürgelere göre daha küçük boyutlarda oldukları için taşınması ve saklanması kolaydır. Bunun yanında şarjları azaldığında kendiliğinden şarj ünitesine bağlanabilirler. Zemine yatık pozisyonda olan yapıları ile koltuk altlarına girip köşelerdeki tozları dahi alabilirler.

Viomi Robot Süpürge Modelleri

Viomi robot süpürge modelleri şeklinde yapılan aramalarda farklı modellerle karşılaşmanız mümkündür. Viomi robot süpürge modelleri V2 Pro Vacuum Cleaner, Alpha 2 Pro, V3 akıllı robot süpürge, V3 Max moplu robot süpürge (Siyah ve Beyaz), V5 Pro robot süpürge, SE Cleaning robot süpürge, Vacuum Cleaner S9​, Alpha S9 Ultraviyole olarak karşınıza çıkmaktadır. Bazı özellikler tüm modellerde bulunmamakla birlikte Viomi süpürgelerin kutu içeriğinde robot süpürge (cihaz), şarj tabanı, güç adaptörü, HEPA filtresi, paspas, paspas rafı, yan fırça ve kullanma klavuzu yer almaktadır.

Viomi Robot Süpürge Özellikleri

Bir robot süpürge denildiğinde akla ilk gelen özelliklerin kablosuz ve kendi kendine çalışma olduğu söylenebilir. Kullanıcı memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan Viomi robot süpürge özellikleri ise verimliliği ve kullanım konforunu artıran özelliklerdir. Modellerin ağırlıkları 3.3 kg ile 3.5 kg arasında değişmekte olup 4-6 saatlik bir sürede şarj işlemi tamamlanmaktadır. Kullanım süresi ise modele göre değişiklik göstermekte ve 120 dk ile 150 dk sürmektedir. İç hazneleri ise 200 ml su deposu ve 300 ml toz kutusu olarak ayarlanmıştır.

Viomi Robot Süpürge Fiyatları

Emiş gücü, ses düzeyi, şarj ve kullanım süresi ile hazne kapasiteleri Viomi robot süpürge fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan unsurlardır. Mobil cihazlardan kontrol edilebilme, ıslak kuru çalışma özellikleri ve toz haznesinin otomatik boşaltılabilmesi gibi diğer donatılarda fiyatların değişmesine etki edebilmektedir. Kullanım ihtiyacına göre Viomi robot süpürgelerden birini temin edebilir ve gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilirsiniz.

Viomi Robot Süpürge Yorumları

Elektronik bir cihaz almadan önce doğal olarak birçok kullanıcı daha önceki tecrübeleri merak ediyordur. Robot süpürgeler için de aynı durum söz konusu olacaktır. Bu kapsamda internette bakıldığında Viomi robot süpürge yorumları da bulunabilir. Kullanıcılarının büyük oranda memnun kaldığı ve kullanımını beğendiği bu ürün için öne çıkan bazı konular vardır. Kısaca bakıldığında bu konuların, Wi-Fi ve harita özellikli olmasının kullanım rahatlığı sağladığı, kendi boyutlarıyla uyumlu olan koltuk ve TV ünitesi gibi eşyaların altından kolayca geçebildiği, toz ve su haznelerinin yeterli büyüklükte olduğu yönündedir.

Turkcell Pasajın Sunduğu Avantajlar

Turkcell Pasaj çok sayıda elektrikli aletlerin ve elektronik ürünlerin bulunduğu bir sanal alışveriş platformudur. Turkcell güvencesiyle faaliyetlerini sürdüren Turkcell Pasajda alternatif ödeme yöntemleri ve aynı gün teslimat seçenekleriyle hızlı teslimat imkanı bulunmaktadır. Zaman zaman özel kampanyalar düzenleyen ve ilave fırsatlar sunan bu platformda diğer elektronik ürünlerin yanı sıra uygun fiyatlı birçok robot süpürge de bulabilirsiniz. Bunun için sadece turkcell pasaj adresine giderek gerek Turkcell’in kendi ürünlerini gerekse diğer markaların ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Viomi robot süpürgenin satış sonrası hizmet süreci nasıldır?

Viomi robot süpürgelerin satış sonrası hizmeti Sunny tarafından karşılanmaktadır. Sunny müşteri iletişim merkezinden cihazınızın kullanım detayları, teknik özellikleri ve tüm yedek parçaları kapsamında destek alabilirsiniz. Gerek internet sayfası üzerinden gerek müşteri hizmetleri telefonu üzerinde bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Viomi robot süpürgelerde akıllı bölge temizliği nedir?

Lazer sistemi ile haritalama özelliği bulunan Viomi robot süpürgenize akıllı bölge temizliği yaptırabilirsiniz. Bu özellikte, uygulama üzerinden belli alan seçilerek temizlik yapılacak bölgenin sınırları belirlenir ve cihazınız istediğiniz bölgenin temizliğini tamamladıktan sonra görevini sonlandırır.

Viomi robot süpürgelerde haritalama nedir ve nasıl yapılır?

Kendi başına evinizi temizleyecek olan viomi robot süpürgelerin öncelikle bu alanı tanımlaması gerekir. Tanımlama işlemi haritalama olarak adlandırılır ve ilk kullanımda haritalama komutu ile cihaz çalıştırılır. İşlem sırasında müdahale edilmemesi ve engel oluşturabilecek uzun tüylü paspas gibi nesnelerin kaldırılması gerekir.

Viomi robot süpürgelerin bakımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

Her ne kadar robot süpürge cihazları için yeterli büyüklükte olsalar da toz hazneleri çabuk dolacağından 1-2 kullanım sonrasında boşaltmak ve temizlemek gereklidir. Bunun yanında, uzun süreli ve verimli kullanım için üzerinin ve tekerlerinin tozu nemli bezle alınmalıdır.

Viomi robot süpürgelerin ıslak ve kuru temizleme özelliğinin kullanımı nasıldır?

Islak ve kuru temizleme yapabilen robot süpürgelerde süpürme işlevi yanında silme özelliği de yer almaktadır. Islak temizlik cihaz üzerindeki moplar aracılığıyla yapılır. Toz aldıktan sonra ıslak temizlik de yapılması evde yaşayanlara çok daha temiz ve hijyenik bir ortam sağlayacaktır.

Viomi robot süpürgeler hangi yüksekliklerden geçebilir?

Tekerleğinin çapı orantısında yükseklikleri ancak aşabilen robot süpürgeler merdiven gibi yerlerden iniş çıkış yapamaz. Ancak 1-2 cm’lik yükseklikleri aşabilir ve görevini sürdürebilir. Daha yüksek yerlerden geçiş yapabilmesi için robot süpürgelerin rampa desteğine ihtiyacı vardır.

Daha Fazla
 ​