Sepet 0

Samsung Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Temizle

El Değmeden Temizlik Mümkün: Samsung Robot Süpürgeler

Temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren Samsung, akıllı robot süpürge modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Samsung Akıllı Robot süpürgelerin ev ve iş yeri temizliği için uygun olduğu biliniyor. Fazlasıyla zaman ve efor harcamadan yaşam ve çalışma alanlarını temiz tutmak için ideal temizlik cihazını arayanlar seçimini Samsung Robot Süpürge temizlik aletlerinden yana kullanıyor. Samsung Robot Süpürge kullanımında Wi-Fi desteği gerektiren bir ürün olarak biliniyor. Wi-Fi bağlantısı sayesinde temizlenen alanda bulunmadığınız zamanlarda bile Samsung robot süpürgelerin takibini ve kontrolünü uzaktan yapabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürge Özellikleri

El değmeden ve tek tuşla temizlik yapmanızı sağlayan Samsung Robot Süpürge, 3400 mAh batarya performansı ile eco modunda 150 dakikaya kadar ulaşabiliyor. Akıllı navigasyon sistemi sayesinde ilk kurulumda ev ve iş yerlerinizin haritasını çıkaran Samsung Robot Süpürge, full view sensörü ile temizlenecek tüm alanı tarama imkânı sağlıyor. Tasarımında inceliğiyle ön plana çıkan 85 mm yüksekliğindeki süpürgeniz ile ulaşamadığınız yerlerdeki tozlardan ve kirlerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Samsung Robot Süpürge ister dar ister geniş bir alan olsun, temizlenecek alandan üç kez geçerek kapsamlı bir temizlik sunuyor.

Samsung Robot Süpürge, temizlik esnasında rampa, yükselti, duvar ve dolap gibi engelleri akıllı hafızasına kaydediyor ve sistemine entegre bir düşme sensörü bulunuyor. Böylece düşme, takılma ve hasar görme ihtimali ortadan kalkıyor. Toz toplayan alanlarda yaşamak yaşam kalitenizi etkileyebiliyor. Samsung, yüksek emiş gücü ile tam not alan robot süpürgelerini sizlerle buluşturuyor. Hem gündelik ihtiyaçlarınızda hem de evcil hayvanlarınızla bir arada bulunduğunuz alanlarda Samsung Robot Süpürge en büyük yardımcınız hâline geliyor. Toz, kir ve kırıntıya geçit vermeyen Samsung robot süpürgeler, 0.2 litrelik toz depolama haznesi ile uzun süren bir temizlik deneyimi vadediyor. Halı gibi sert yüzeylerde kullanmak üzere süpürgenizi çalıştırabilir, tüylü yüzeyleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ses seviyesi 77 dB’i aşmadığından, Samsung robot süpürgeleri geceleri de dilediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürgeler Modelleri

Samsung robot süpürge modelleri VR serisi, tasarımında ince görünümü, teknik özelliklerinde ise modernliği toplamayı başarıyor. Samsung VR serisi, ikisi bir arada temizlik özelliği ile her anlamda büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. Samsung robot süpürgelerinin VR05R5050 modeli, Visionary Mapping sistemi ile geçebileceği alanları analiz ediyor ve optimum rotaları çiziyor. Her VR modelinin ayrılmaz parçası easy pass tekerlekler ile Samsung robot süpürge modelleri 13 mm’ye kadar her yüksekliği aşıyor. Üstelik Gyro sensörü sayesinde sistem hareketini kontrol eden darbe sensörü hem cihazınızın hem de mobilyalarınızın korunmasını sağlıyor. Gyro sensörü, süpürgenizin düşmesini önlüyor ve köşelerden geçiş esnasında easy pass tekerleklerin hareket etme hızı otomatik olarak azalıyor.

Samsung robot süpürge ile birlikte gelen geniş fırçası, geniş alanları daha kısa sürede ve tek dokunuşla süpürme imkanı sağlıyor. Samsung robot süpürge VR serisi dört farklı temizlik modundan oluşuyor. Samsung robot süpürgeler Zig-zag Modu, Otomatik Mod (Rastgele Mod), Kenar Modu ve Nokta Modu ile 160 mm’ye varan temizleme genişliğinde nokta atışı temizlikler yapmanızı sağlıyor. Birden fazla modun aynı anda işleme konabildiği seri sayesinde, geleneksel yöntemlerle saatlerinizi alan temizliği yenilikçi bir asistana devredebilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan süpürge komutunun ardından paspas işlemine geçiş yapabilirsiniz. Otomatik olarak sistemine entegre paspas moduna geçen ve aldığı su miktarını düzenleyen Samsung akıllı robot süpürge VR serisi, temizlik esnasında bir paspasın takılı olup olmadığını algılayabiliyor. Her oda alan için farklı mod, zamanlama ve öncelik sırası ayarlayarak temizlikte kontrolü ele geçirebilirsiniz.

Samsung Robot Süpürgelerin Batarya Gücü ve Toz Haznesi

Lityum-iyon özellikli 3400 mAh pil ömrü ile 55W enerji ile 2 saatin üzerinde çalışabilen cihazlar evinizi ve iş yerinizi karış karış, programladığınız her yeri atlamadan temizliyor. Samsung akıllı robot süpürgeler aynı zamanda şarjları bitince bunu kendiliğinden algılıyor. Otomatik olarak şarj istasyonuna ulaşarak şarjını dolduruyor ve kesintisiz temizliğe devam ediyor. Üstelik akıllı telefonlarınızdan süpürgelerinizin hareketini, duraklamasını, emiş gücü ayarını, su akış hızını ayarlama ayrıcalığına da erişebilirsiniz. Kolay boşaltılan hazne özelliği sayesinde temizlik sonrası da daha pratik hâle geliyor. Ellerinize bir toz tanesi bile değmeden tek tuşla toz haznesini açabilir ve kirlerden arındırabilirsiniz. Toz haznesini boşalttıktan sonra kapsamlı bir temizlik için hazneyi suyla durulayabilir, bir sonraki temizliğiniz için süpürgenizi hazır hâle getirebilirsiniz.

Samsung Robot Süpürgeler Fiyatları

Temizlik ürünlerini seçerken hassasiyete teknik özelliklerini ve tasarımını inceleyen kullanıcılar fiyatların ürün performansıyla uyumlu olmasını bekliyor. Samsung Robot Süpürge fiyatları model ve performans özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Böylelikle her çeşit kullanıcı profilini ihtiyaç ve bütçesine uygun ürünle buluşturuyor. Robot süpürge​ fiyatlarındaki farklılıklar emiş gücü, batarya ömrü ve çalışma esnasındaki gürültüsü gibi faktörlerden etkileniyor. Akıllı süpürgenizden yüksek performans ve tam verim almak istiyorsanız teknik özellikleriyle öne çıkan Samsung robot süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun Samsung marka robot süpürgeleri Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürgeler Turkcell Pasaj’da

Samsung markasının robot süpürge modellerine Turkcell Pasaj’dan ulaşabilirsiniz. Samsung ürünlerinin özelliklerini inceleyebilir, detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden Samsung marka ürün incelemeleri ve yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlar ile Samsung dünyasının modern tasarımlarına evlerinizde ve iş yerlerinizde yer verebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Robot Süpürge Hangi Ülkenindir?

Samsung Robot Süpürgeler Güney Kore’ye ait bir teknoloji harikası olarak karşınıza çıkıyor.

Samsung Robot Süpürge Hakkında Kullanıcılar Ne Diyor?

Samsung robot süpürge yorumları robot süpürge modellerindeki önemli detaylar hakkında geri bildirim veren kullanıcılar tarafından yapılıyor. Kullanıcılar genellikle en yüksek emiş gücüne sahip Samsung robot süpürgelerini tercih ediyor. Samsung robot süpürgelerin emiş gücü ve çalışma kapasitesi kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor ve böylece birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Samsung Robot Süpürgenin Öne Çıkan Özellikleri Neler?

Samsung robot süpürgelerinin öne çıkan özellikleri kullanıcıları cezbediyor. Samsung robot süpürgelerin haritalama özelliği ve bölgeleri dolaşma sıklığı, temizlemek istediğiniz alanı derinlemesine temizliyor. Yüksek emiş gücü sayesinde temizlik sonucu kullanıcıların beklentisini karşılamayı başarıyor. Son olarak, Samsung robot süpürgenin çalışırken rahatsız etmeyecek düzeyde ses çıkarması da önemli detaylar arasında bulunuyor.

Samsung Robot Süpürge Nasıl Kurulur?

Samsung Robot Süpürge ilk kurulumda ve sonraki kullanımlarda Wi-Fi desteğine ihtiyaç duyuyor. Öncelikle iOs telefonunuza POWERbot-E, Android telefonunuza ise SmartThings uygulamalarını indirmeniz gerekiyor. Kurulumu tamamladıktan ve cihazınızı eşleştirdikten sonra Android veya iOS altyapılı akıllı telefonlarınız ile yapmak istediğiniz temizliğe dair dört farklı mod arasından dilediğiniz mod ayarını tercih edebilirsiniz. Temizlemek istediğiniz alanın haritalamasını yaptıktan sonra evde veya iş yerlerinde bulunmasanız bile uzaktan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürge ile Süpürge ve Paspaslama Nasıl Yapılır?

Süpürme moduyla yüzeyleri tozlardan arındırabilir, paspaslama komutuyla aynı zamanda yüzeylerin silinmesini de sağlayabilirsiniz. Bunun için cihazın su kapasitesinin dolu olduğundan ve paspasların takılı olduğundan emin olmanız gerekiyor. Cihazın sesli komutlarından yardım alarak modları istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Samsung Robot Süpürge Nasıl Temizlenir?

Samsung Robot Süpürge 0,2 litre toz kapasitesi ile kullanıma sunuluyor. Temiz ve uzun ömürlü bir kullanım için düzenli olarak boşaltılması gereken toz haznesini tek bir düğme ile açabilirsiniz ve süpürgenizin biriktirdiği tozlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yıkanabilir toz haznesini su ile durulayıp cihazınızı tekrar temizliğe hazır hâle getirebilirsiniz. Akıllı süpürgenizden tam verim alabilmek için neredeyse her temizlik sonrasında toz haznesini boşaltarak cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla