Profilo PSU7POW Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

HighPower Motor Teknolojisi ile Derin Temizlik

Özel geliştirilen Profilo süpürge motoru HighPower teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji yüksek emiş gücü sağlarken enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Bu sayede daha az enerji ve güç harcayarak halılarınızı ve sert yüzeyleri partikül kalmayacak şekilde temizleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Süpürme Başlıkları

Özel turbo başlığı ile halı ve sert zeminlerde üstün performans gösterir ve toz, kir, döküntü ve hayvan tüylerini güçlü bir şekilde çeker.

Geniş Toz Kapasitesi

Toplam 4 litre toz haznesi olan Profilo elektrikli süpürge, benzerlerine göre daha pratik ve zahmetsizdir. Haznesi çok geç dolan ve içerisindeki toz miktarı arttıkça çekim gücünden ödün vermeyen tasarımı ile dikkat çeker.

Keçe Toz Torbası ve Pratik Temizlik

Yün karışımlı keçe toz torbası oldukça zahmetsiz kullanım sunar. Kullandıktan sonra haznesinden kolayca çıkarabilir ve boşaltabilir, dilerseniz yıkayabilirsiniz. Toz torbasını yıkadıktan sonra tamamen kurumasını beklemeniz tavsiye edilir.

Geniş Çapta Etki Alanı

Uzun kablosu, teleskobik borusu ve esneyebilme özelliği ile 20 metre çapında bir hareket özgürlüğü tanır. Bu sayede süpüreceğiniz alanı rahatlıkla süpürebilir, diğer odalara süpürmek için sık priz değiştirme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Yüksek Emiş Gücüne Sahip Profilo Süpürge

Profilo toz torbalı süpürge, emiş gücü, kablo sarımı, geniş çalışma alanı, yıkanabilir filtre ve geniş toz haznesi ile oldukça pratik bir yardımcıdır. Ayarlanabilir emiş gücü ile öne çıkan süpürgeyi ön yüzünde bulunan düğme sayesinde açıp kapatabilir ya da zemin çeşidine göre daha yüksek ayarda çalıştırabilirsiniz.

Ultra Sessiz Çalışma Özelliği

Sadece 40 dB ses seviyesine sahip olduğu çevreyi rahatsız etmez. 40 dB günlük konuşma seviyesi olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle gece-gündüz fark etmeksizin komşularınızı rahatsız etmeden Profilo süpürge ile evinizi süpürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO PSU7POW TOZ TORBALI SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Türkiye
Emısgucu
BELİRTİLMEMİŞ
Çalışma Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Emiş Gücü Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Haznesi
BELİRTİLMEMİŞ
Akıllı Telefon İle Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Sensörü
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
850 W
Akıllı Navigasyon
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
30
Hepa Filtre
VAR
Motor Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Otomatik Şarj
BELİRTİLMEMİŞ
Turbo Başlık
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
40 DB
Siklon Filtre
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Torbası Hacmi
BELİRTİLMEMİŞ
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok