Bissell Powerfresh Slim Steam 3'ü 1 Arada Buharı Ayarlanabilir Buharlı Temizlik Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KALT GRUP İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-135444

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Temizlik

BISSELL PowerFresh Slim Steam aynı zamanda kullanışlı bir aksesuar kiti ile donatılmıştır, bu sayede temizlik yaparken aksesuarları kolayca taşıyabilirsiniz. İnce tasarımı, düşük profil yapısı ve döner başlığıyla kolayca manevra yapmanızı ve yatak, mobilya, süpürgelikler ve bunlar gibi dar alanlara kolayca ulaşmanızı sağlar.

Kolaylık

Duvara monte aparatı ile temizliğiniz bittikten sonra makinenizi kolayca saklayın ve yer tasarrufu sağlayın. Temizlik tamamlandıktan sonra, makinenizi kutu dahili duvar montaj aparatı ile rahatça duvara sabitleyebilirsiniz. PowerFresh Slim Steam 3'ü 1 arada buharı ayarlanabilir buharlı temizlik makinesi, hem dikey bir zemin temizleme mopu hem de temizlenmesi zor yerlerde ve tüm zeminlerde buharlı temizlik sağlayan, el tipi bir buharlı temizlik makinesidir.

Performans

PowerFresh Slim Steam Buharı Ayarlanabilir Buharlı Temizlik Makinesi zeminlerin yanı sıra, evinizdeki mutfak ve banyo lavaboları, mutfak tezgahı, set üstü ocakları, döşemeleri, evcil hayvan ve çocuk oyuncaklarını ve daha birçok alanı kolayca temizlemenizi sağlar.Makine, temizlik aksesuarlarını üzerinde taşır ve bu sayede ara vermeden temizlik yapabilirsiniz.

Bissell Powerfresh Slim Steam

3 makineyi tek makinede birleştiren Bissell PowerFresh Slim Steam ile her yeri buharla tertemiz hale getirin. BISSELL PowerFresh Slim Steam buharlı temizlik makinesi, hem dikey bir buharlı mop, hem yüksek ve ulaşılması zor yüzeyler için buharlı temizleyici hem de taşınabilir el tipi bir buharlı temizlik makinesidir. Ahşap, seramik, granit ve mermer gibi tüm sert zeminlerde kullanım için tasarlanmıştır. İhtiyacınıza göre buhar yoğunluğu ayarlanabilen tetiğiyle, zeminlerinize, doğru miktarda buhar vererek kusursuz temizlik sağlayabilirsiniz. Hem uzatma çubuğu hem de makinenin gövdesine takılabilen aksesuarlarıyla çok daha fazla temizlik ihtiyacınızı karşılar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BİSSELL POWERFRESH SLİM STEAM 3'Ü 1 ARADA BUHARI AYARLANABİLİR BUHARLI TEMİZLİK MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Emısgucu
YOK
Çalışma Süresi
SÜRESİZ
Emiş Gücü Ayarı
YOK
Toz Haznesi
YOK
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
1500 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Hepa Filtre
YOK
Motor Gücü
1500 W
Otomatik Şarj
YOK
Turbo Başlık
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Siklon Filtre
YOK
Toz Torbası Hacmi
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Desi
20
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BİSSEL
Henüz yorum yok