Daikin MC70L Hava Temizleme Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Temiz ve Sağlıklı Hava Alın

Daikin hava temizleme cihazı astım ve alerjik etkilere sebep olan havadaki toz parçacıklarını, zararlı partikülleri sadece gidermekle ve ayrıştırmakla kalmaz; aynı zamanda tozu, kötü kokuyu, hayvan tüylerini, polenleri ve diğer alerjenleri de yok eder. Böylece temiz ve sağlıklı hava sunar.

 • Standart uzaktan kumanda
 • İngiliz alerji kurumu tarafından onaylı
 • Daikin'e özgü filtre sistemi
 • Sessiz çalışma 16dB(A)

Neden Hava Temizleyicilerine İhtiyacımız Var?

Havada pek çok partikül bulunur. Bunların çogu doğaldır ve genellikle zararsızdır. Ancak diğerleri kimyasal maddelerdir ve temiz havadan sağlıklı bir şekilde faydalanmamızı engellerler. Dolayısıyla havadaki kimyasal maddeleri ve alerjenleri ortadan kaldırmamız gerekir. Çünkü sağlık üzerinde doğrudan olumsuz etkileri vardır; astım ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilir yada daha da kötüleştirebilirler.

6 Katmanlı Güçlü Ayrıştırma ve Yok Etme Sistemi

Temiz hava, içindeki bütün zararlı partiküllerin ve kirli maddelerin giderilmiş olduğu hava olarak tanımlanabilir. Ancak Daikin bunun ötesine geçmektedir.Hava temizleme teknolojimiz zararlı partikülleri sadece gidermekle ve ayrıştırmakla kalmaz; aynı zamanda tozu, kötü kokuyu, hayvan tüylerini, polenleri ve diğer alerjenleri de yok eder. Böylece hava temiz ve sağlıklı olur.

Flash Streamer: Yüksek hızlı elektronlar, ayrıitırma ve yok etmeyi sağlamak için deşarj edilir.
Kaba toz filtresi: Tozlar toplanır. Alerjenler giderilir.
Plazma iyonlaştırıcı: Toz ve polenler elektriksel olarak yüklenir ve filtreye gönderilir.
Elektronik toz toplama filtresi: Toz ve polenler elektrik yüklü filtre tarafından emilir.
Titanyum apatit filtre: Kokular ve zararlı partiküller fotokatalist tarafından kontrol altında tutulur.
Koku giderici katalist filtre: Formaldehit ve kokular ayrıştırılır.

Daikin Streamer Teknolojisi

Streamer teknolojisinin ayrıştırma mekanizması nasıl çalışır?
"Streamer Oluşumu" yüksek hızlıelektronların oksijen ve nitrojen molekülleriyle çarpışıp aktif hale geldiği çeşit plazma oluşumudur. Bu plazma türü sayesinde tehlikeli kimyasal maddeler ve alerjenler vb. de yok edilebilir. Standart plazmaya (akkor deşarj) göre Daikin’in Streamer Oluşumu daha geniş yapıdadır. Bu sayede, elektronların havadaki oksijen ve nitrojenle çarpışması daha kolay gerçekleşir. Böylece aktif moleküller üç boyutlu olarak geniş bir alanda ortaya çıkar ve aynı elektrik gücüyle 1.000 kat daha yüksek oksidatif ayrıştırma hızına ulaşılır. Daikin’in Streamer teknolojisinin, şimdiye kadar zor olduğu düşünülen, sabit bir şekilde yüksek hızlı elektronlar üretme konusunda başarısı kanıtlanmıştır.

Ayrıştırma Sonuçlarını Gösteren Örnekler

Genellikle sağlığa ciddi zararlar veren bazı kirli hava kaynaklı partiküllerin hava temizleyicisiyle nasıl filtrelendiği, güçlü streamer teknolojisiyle nasıl ayrıştırıldığı ve güvenli havanın nasıl sağlandığı gösterilmiştir.

Onay İngiliz Alerji Vakfı mührü, ürünün bilimsel olarak alerji ve astım hastalarına ortamından alerjenler kaldırma/azaltmada etkili olduğunu kanıtlamak için test edilmiş veya önemli ölçüde alerjen ürünler/kimyasal içerikleri azalttı güven veriyor.
TÜV Ödülü cihazların verimliliğini doğrulamaktadır. Bu test sonuçlarına dayanarak, Daikin’e, Daikin hava temizleyicileri için “İç Hava Hijyen Testi – Alerjik İnsanlar için Uygundur” NORD TÜV test işareti kullanması amacıyla TÜV NORD, Hamburg (Almanya) tarafından izin verildi.

Kullanıcı Dostu Tasarım

 • Çocuk kilidi: Küçük çocukların hava temizleyiciyi yanlış kullanmalarını önlemek için kullanılabilir.
 • Ekran ayarı: Gösterge panel lambasıının parlaklığı ayarlanabilir.
 • Zamanlayıcı: Ünitenin kapanacağı zaman (1,2 veya 4 saat) ayarlanabilir.
 • Polen modu: Oda havasında hafif bir türbülans yaratılarak polen yere inmeden yakalanır.
 • Turbo modu: Bu kullanışlı mod, bir odadaki havayı hızlıca temizlemek için yüksek güçte çalışma sağlar. Örneğin, eve geldiğiniz ya da misafi riniz olduğu zaman.
 • Toz sensörü
 • Otomatik çalşma göstergesi
 • Hava akışı göstergesi
 •  Kötü koku sensörü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MC70L HAVA TEMİZLEME CİHAZI
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
DAIKIN
Henüz yorum yok