Sepet 0

Daikin MC70L Hava Temizleme Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Temiz ve Sağlıklı Hava Alın

Daikin hava temizleme cihazı astım ve alerjik etkilere sebep olan havadaki toz parçacıklarını, zararlı partikülleri sadece gidermekle ve ayrıştırmakla kalmaz; aynı zamanda tozu, kötü kokuyu, hayvan tüylerini, polenleri ve diğer alerjenleri de yok eder. Böylece temiz ve sağlıklı hava sunar.

 • Standart uzaktan kumanda
 • İngiliz alerji kurumu tarafından onaylı
 • Daikin'e özgü filtre sistemi
 • Sessiz çalışma 16dB(A)

Neden Hava Temizleyicilerine İhtiyacımız Var?

Havada pek çok partikül bulunur. Bunların çogu doğaldır ve genellikle zararsızdır. Ancak diğerleri kimyasal maddelerdir ve temiz havadan sağlıklı bir şekilde faydalanmamızı engellerler. Dolayısıyla havadaki kimyasal maddeleri ve alerjenleri ortadan kaldırmamız gerekir. Çünkü sağlık üzerinde doğrudan olumsuz etkileri vardır; astım ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilir yada daha da kötüleştirebilirler.

6 Katmanlı Güçlü Ayrıştırma ve Yok Etme Sistemi

Temiz hava, içindeki bütün zararlı partiküllerin ve kirli maddelerin giderilmiş olduğu hava olarak tanımlanabilir. Ancak Daikin bunun ötesine geçmektedir.Hava temizleme teknolojimiz zararlı partikülleri sadece gidermekle ve ayrıştırmakla kalmaz; aynı zamanda tozu, kötü kokuyu, hayvan tüylerini, polenleri ve diğer alerjenleri de yok eder. Böylece hava temiz ve sağlıklı olur.

Flash Streamer: Yüksek hızlı elektronlar, ayrıitırma ve yok etmeyi sağlamak için deşarj edilir.
Kaba toz filtresi: Tozlar toplanır. Alerjenler giderilir.
Plazma iyonlaştırıcı: Toz ve polenler elektriksel olarak yüklenir ve filtreye gönderilir.
Elektronik toz toplama filtresi: Toz ve polenler elektrik yüklü filtre tarafından emilir.
Titanyum apatit filtre: Kokular ve zararlı partiküller fotokatalist tarafından kontrol altında tutulur.
Koku giderici katalist filtre: Formaldehit ve kokular ayrıştırılır.

Daikin Streamer Teknolojisi

Streamer teknolojisinin ayrıştırma mekanizması nasıl çalışır?
"Streamer Oluşumu" yüksek hızlıelektronların oksijen ve nitrojen molekülleriyle çarpışıp aktif hale geldiği çeşit plazma oluşumudur. Bu plazma türü sayesinde tehlikeli kimyasal maddeler ve alerjenler vb. de yok edilebilir. Standart plazmaya (akkor deşarj) göre Daikin’in Streamer Oluşumu daha geniş yapıdadır. Bu sayede, elektronların havadaki oksijen ve nitrojenle çarpışması daha kolay gerçekleşir. Böylece aktif moleküller üç boyutlu olarak geniş bir alanda ortaya çıkar ve aynı elektrik gücüyle 1.000 kat daha yüksek oksidatif ayrıştırma hızına ulaşılır. Daikin’in Streamer teknolojisinin, şimdiye kadar zor olduğu düşünülen, sabit bir şekilde yüksek hızlı elektronlar üretme konusunda başarısı kanıtlanmıştır.

Ayrıştırma Sonuçlarını Gösteren Örnekler

Genellikle sağlığa ciddi zararlar veren bazı kirli hava kaynaklı partiküllerin hava temizleyicisiyle nasıl filtrelendiği, güçlü streamer teknolojisiyle nasıl ayrıştırıldığı ve güvenli havanın nasıl sağlandığı gösterilmiştir.

Onay İngiliz Alerji Vakfı mührü, ürünün bilimsel olarak alerji ve astım hastalarına ortamından alerjenler kaldırma/azaltmada etkili olduğunu kanıtlamak için test edilmiş veya önemli ölçüde alerjen ürünler/kimyasal içerikleri azalttı güven veriyor.
TÜV Ödülü cihazların verimliliğini doğrulamaktadır. Bu test sonuçlarına dayanarak, Daikin’e, Daikin hava temizleyicileri için “İç Hava Hijyen Testi – Alerjik İnsanlar için Uygundur” NORD TÜV test işareti kullanması amacıyla TÜV NORD, Hamburg (Almanya) tarafından izin verildi.

Kullanıcı Dostu Tasarım

 • Çocuk kilidi: Küçük çocukların hava temizleyiciyi yanlış kullanmalarını önlemek için kullanılabilir.
 • Ekran ayarı: Gösterge panel lambasıının parlaklığı ayarlanabilir.
 • Zamanlayıcı: Ünitenin kapanacağı zaman (1,2 veya 4 saat) ayarlanabilir.
 • Polen modu: Oda havasında hafif bir türbülans yaratılarak polen yere inmeden yakalanır.
 • Turbo modu: Bu kullanışlı mod, bir odadaki havayı hızlıca temizlemek için yüksek güçte çalışma sağlar. Örneğin, eve geldiğiniz ya da misafi riniz olduğu zaman.
 • Toz sensörü
 • Otomatik çalşma göstergesi
 • Hava akışı göstergesi
 •  Kötü koku sensörü

Ürün Model Adı
MC70L HAVA TEMİZLEME CİHAZI
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
DAIKIN
Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz soru sorulmamıştır.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.