Liberti Açık Kasa Su Arıtma Cihazı 10 inç 5 Mikron Sediment Spun Filtre (10 Adet)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Filtrasyonun İlk Aşaması

Tortu veya spun filtre olarak da bilinen sediment filtre, su arıtma sisteminin ilk aşamasında yer alır. 5 mikrona kadar olan tüm çamur, toprak, kir gibi tortu oluşturan atıkları sudan uzaklaştırır.

İdeal Kullanım Süresi

Şebeke suyu ile ilk karşılaşan filtre olduğu için diğer filtrelere göre daha büyük parçaları süzen sediment filtreler, kullanım sıklığına bağlı olarak 6 ay ile 8 ay arasında değişen kullanım ömrüne sahiptir. 

Çoklu Paket Avantajı

10 adet sediment filtreyi bir arada sunan Liberti, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Çünkü sediment filtrenin filtrasyon sürecindeki diğer filtrelerin doğru çalışabilmesi için kullanım ömrünü tamamladığında mutlaka yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Kolay Filtre Değişimi

Bağlantı elemanları ile birlikte gelen sediment filtreler, zahmetsiz ve son derece kolay bir şekilde değiştirilebilir. Bu da kısa sürede eksiksiz bir su arıtma sistemine sahip olmanıza ve kesintisiz olarak temiz içme suyu elde etmenize yardımcı olur.

Avantajlı Elyaf İçerik

Liberti su arıtma cihazlarında yer alan ve şebeke suyunu arıtmak kullanılan filtrelerden sediment, genellikle elyaftan üretilir. Bu nedenle çok hassas bir değişim süreci gerektirmez.

Teknik Özellikler

·        Uyumlu Cihaz Tipi: Açık Kasa
·        Filtre Türü: Sediment Spun Filtre
·        Filtre Sayısı: 10 Adet
·        Filtre Boyutu: 10 inç
·        Kullanım Ömrü: 6-8 Ay

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ AÇIK KASA SU ARITMA CİHAZI 10 İNÇ 5 MİKRON SEDİMENT SPUN FİLTRE 10 ADET
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok