Tefal MasterChop XXL Maxi 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Aktürk Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zaman Kazandıran Tasarım

Mutfak işlerinizi kolaylaştırmak için geliştirilen Tefal MasterChop XXL, malzemelerinizi doğramak, karıştırmak ve kıymak için tasarlanır. Ürün, güçlü performansıyla işlerinizi hızlı ve etkili biçimde gerçekleştirerek size zaman kazandırır.

Geniş Kapasite

Model, 1,5 litre hacmindeki geniş hazne kapasitesi ile tek seferde daha fazla ürünü doğrar, karıştırır ya da kıyar. Kalabalık sofra ve kış hazırlıklarınız için ideal bir ürün olan Tefal MasterChop XXL, lezzetli tarifleriniz için pratik çözümler sunar.

Etkili Bıçak Performansı

Ürün, % 30'a kadar daha hızlı performans sağlayan Powelix Blades teknolojisiyle doğrama gücünüzü artırır. Tefal MasterChop XXL doğrayıcıda dört adet paslanmaz çelik bıçak bulunur.



Güçlü Motor

MasterChop XXL, 500 W güce sahip motoruyla en zorlu görevlerin üstesinden kolaylıkla gelir. Ürün, kullandığınız malzemeye uygun güç performansıyla kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır.

Güvenli Çalışma Deneyimi

Oldukça keskin bıçaklarıyla dört dörtlük bir doğrayıcı deneyimi sunan modelde güvenli kilit sistemi bulunur. Güvenli kilit sistemi sayesinde olası mutfak kazalarının önüne geçilir.

Ergonomik ve Şık Tasarım

Ürün modern ve şık tasarımıyla mutfaklarınıza farklı bir atmosfer kazandırır. Doğrayıcının kaymaz tabanı, üstten bastırılarak çalıştırılabilmesi ve kullanımı daha pratik hâle getiren kulp gibi tasarım detayları, ergonomik kullanıma katkıda bulunur.

Hijyenik Kullanım

Tefal MasterChop XXL doğrayıcının temizliği oldukça kolaydır. Modelin bıçakları ve haznesi bulaşık makinesinde sorunsuz şekilde yıkanabilir.

Tefal Güvencesiyle Uzun Ömürlü Doğrayıcı

Modelin tasarımında kullanılan üst düzey kalitedeki materyaller, uzun ömürlü kullanımı destekler. Tefal güvencesine sahip olan doğrayıcı, uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını sergiler.

Teknik Özellikler

 • Güç: 500 W
 • Ürün tipi: Tekli
 • Bıçak sayısı: 4 adet
 • Toplam kapasite: 1,5 lt
 • Bıçak türü: Paslanmaz çelik
 • Kase materyali: Plastik
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilirlik: Var
 • Kaydırmaz taban: Var
 • Gövde materyali: Plastik
 • Kablo depolama: Var
 • Boyutlar: 34 x 19,5 x 22,5 (Y x G x D) cm
 • Ağırlık: 1,4 kg
 • Renk: Beyaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.