Arnica GH21021 Prokit 444 Plus Mutfak Robotu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.05.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yemek Hazırlığınızı Arnica ile Pratikleştirin

Karıştırma, yoğurma, doğrama ve rendeleme gibi işlemlerin tümünü gerçekleştirebilen Arnica mutfak robotunu kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda kolayca konumlandırabilirsiniz.

Yüksek Motor Gücü ve Geniş Hazneler

800 W motor gücüyle tüm işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilen Arnica, yüksek kapasiteli hazneleri ile de çok kişilik yemeklerin malzemelerini tek seferde hazırlayabilecek özelliktedir.

Fonksiyonel Katı Meyve Sıkma Özelliği

Bu mutfak robotunun katı meyve sıkacağı özelliği ile dilediğiniz meyve suyunu elde edebilir, detoks içecekleri, smoothieler ve çeşitli bebek mamaları hazırlayabilirsiniz. Meyvelerin posasını suyundan ayıran aparatı sayesinde pürüzsüz içecekler elde edebilirsiniz.

Paslanmaz Çelik ile Uzun Ömürlü Kullanım

Arnica mutfak robotu ile gelen bıçak, rende, hamur yoğurma aparatı gibi gıda ürünlerinizi işleyen parçaların tümü kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Gıda ile temasa uygun olan bu aparatları uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Salatalarınızı Kolayca Hazırlayın

Prokit 444 mutfak robotunuzun dilimleme ve rende özelliklerini kullanarak kısa sürede lezzetli salatalar hazırlayabilir, çeşitli hamur işlerinde kullanmak için peynir ve salam gibi malzemelerden rende elde edebilirsiniz.

Hamur Yoğurucu ile Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Hamur yoğurma özelliği ile kısa sürede yorulmadan hamur işleri hazırlamanıza imkân veren Arnica Prokit 444’ü kullanarak dilediğiniz malzeme ile ev yapımı ekmekler hazırlayabilir, poğaça, börek ve içli köftelerinizi bu robotu kullanarak yapabilirsiniz.

Narenciye Sıkacağı Avantajı

Arnica Prokit’in mandalina, greyfurt ve portakal gibi meyveleri zahmetsizce sıkmanızı sağlayan bu özelliği ile dört mevsim taze meyve suları hazırlayabilir, salatalarınız için zahmetsizce limon sıkabilirsiniz.

Mükemmel Kremalar için Çırpıcı

Robotun krema çırpıcısı ile pastacılık kreması, süt köpüğü, mereng, kek hamurları ve çok daha fazlasını kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hem şef kalitesinde lezzetler elde edebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Güç: 800 W
  • Rendeleme Diskleri
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1500 ml
  • Hamur Karıştırıcı
  • Emniyet Sistemi
  • Blender Hazne Kapasitesi: 1500 ml

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.