Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYTEN ERMURAT-140504

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Eve Lazım

SMEG Narenciye Sıkacağı, elektrikli bir narenciye sıkacağı olup, portakal, limon, greyfurt gibi meyvelerinizi siz eliniz yormadan en temiz ve en posasız şekilde sıkar. Her eve lazım olan narenciye sıkacağı kullanıcıları şaşırtan performansı ve sadece 70 W gücü ile bu kadar başarılı olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Kolay Kullanım

Narenciye sıkacağının çalışma prensibi aslında çok basit. Ortasından ikiye böldüğünüz narenciyeyi, aletin oval şekilde hazırlanmış üst kısmına doğru bastırmanız gerekiyor. Ardından otomatik olarak dönmeye başlayan alet sizin narenciyeyi döndürmeniz, sıkmanız ve sulu olan tarafları alete temas ettirmeniz ile birlikte kolaylıkla size narenciyenin suyunu süzerek verir.

Kompakt Akıtma Musluğu Tasarımı

Sıktığınız narenciyeyi ister haznesinde bekletin isterseniz sıkar sıkmaz için. Musluğa benzer çıkıntılı kısım aslında bir musluk görevi görür ve bu musluktan sıktığınız narenciyenin suyu akar. Eğer musluk aşağıda ise siz sıkar sıkmaz akmaya başlar, eğer yukarıya kaldırırsanız da musluktan narenciye suyu akmaz ve haznede birikir.

Yüksek Depolama Haznesi

Narenciyelerinizi rahat rahat sıkın diye geniş depolama haznesi ister tariflerde, ister çoklu servislerde size kolaylık sağlar.

Kaydırmaz Ayaklar

Siz narenciyeyi sert sıkarken bile ürün kaymasın diye kaydırmaz ayaklar ürünün üretiminde kullanılır.

Yüksek Kalite Malzeme

Kapak malzemesi tritandan yapılmış olup BPA içermez ve koku yapmayan sağlıklı bir maddedir. Gövde malzemesi ise paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Özellikler

  • Güç : 70 W
  • Ağızlık Malzemesi : Paslanmaz Çelik
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Malzemesi : Tritan Kapak ve sıkma sürahisi
  • Kordon Uzunluğu : 1 Metre
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.