Tefal Turkish Coffee Click Elektrikli Cezve

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Türk Kahveniz Tam Zamanında Tam Kıvamında!

Coffee Expert Türk Kahvesi Makinesi 330 ml olan geniş haznesi ile işte veya evde hızlı bir şekilde kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz. 330 ml’lik hazne, 5 fincana kadar kahve yapma imkânı tanır.

Kullanım Kolaylığı

Yarı otomatik ve kablosuz kullanım özelliği ile kahvelerinizi hazırlarken rahat bir kullanım alanı sunar. 360 derece döner taban özelliği ve çift taraflı kullanılabilme özelliği ile kahve makinenizden maksimum konforlu kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. 2 tane ayrılabilir parçadan oluşması sayesinde rahatlıkla temizlenebilir.

Güvenli Çalışma Sistemi

Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi sayesinde olası istenmeyen kazaların önüne geçilebilir. Açma kapama düğmesi ile kendiniz ve sevdikleriniz için güvenli bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz.

Ergonomik ve Şık Tasarım Vardır

Geniş haznesini gizleyen minimal tasarıma sahip olan kahve makinesi ile mutfağınıza estetik katabilirsiniz. 18.3 x 14 x 28.5 cm olan boyutu ve 862 gram olan ağırlığı ile mutfağınızda her daim koyabileceğiniz bir yer.

Uzun Ömürlü Malzeme

Kahve makinesinin ana parçalarından olan rezistansın gizli olması sayesinde dışarıdan gelebilecek herhangi bozucu bir etkiye karşı dayanıklıdır. Paslanmaz çelikten yapılan kahve makinesini uzun yıllar boyunca performans kaybı olmadan kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • 800 W Güç
  • 5 Türk kahvesi fincan kapasitesi (330ml)
  • Gizli rezistans
  • Susuz çalışmama emniyeti
  • Açma / kapama düğmesi
  • 360º dönebilir taban
  • Kablosuz kullanım 
  • Çift Yönlü Kullanım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.