Sinbo SCM-2938 Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TOLGA ERDOĞAN-138050

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kahve Keyfinin En Pratik Yolu

Sürahinin altında bulunan sıcak tutma özellikli metal levha ile kahveniz demlendikten sonra içmek istediğiniz ana kadar sıcak kalır. Özellikle misafir beklerken, kahvenizi hazırlayıp sıcak servis etmenize imkân tanır.

Sinbo SCM 2938 ile Kahve Keyfinizi Arttırın

Sinbo SCM 2938 filtre kahve makinesi, damlatma önleyici sistemi sayesinde kahve sürahisini alırken damlama sorunu yaşamazsınız ve etraf kirlenmez. Sıcak tutma özelliği de kahvenizi daha uzun sürede tüketmenize olanak sağlar.

Kahve Aşkına

Sinbo; SCM-2938 kahve makinesi ile filtre kahve tercih edenler için lezzetli kahveler sunar. Bu sayede geniş haznesi sayesinde kalabalık misafirleri kolayca ağırlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda hızlıca hazırladığı nefis filtre kahveleri keyifle içtikten sonra kolayca temizlenebilir ergonomik ve şık tasarımı ile de mutfağınızda modern bir görünüm sağlar.

Özellikler

  • Kapasite: 1,2 litre
  • Güç (W): 800 W
  • Damlama Emniyeti: Var
  • Fincan Kapasitesi: 12
  • Malzeme: Plastik
  • Gövde: Cam sürahi
  • Gizli Rezistans: Var

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Filtre Kahve
Su Kapasitesi
1200 ML
Fincan Kapasitesi
12 Fincan

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.