Nish Pratik Filtre Kahve Yüksek Kafein

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

AKYILDIZ E TİCARET PAZ.İHR.İTH.TİC.LTD.ŞTİ.-128748

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nish Pratik Filtre Kahve Yüksek Kafein

Nish Pratik Filtre Kahve, Yüksek KafeinTropik çiçek ve tropik meyve tatlarının ön planda olduğu, özellikle yüksek kafein tüketmeyi tercih eden kişiler için ve spor aktiviteleri esnasında tüketilmek üzere üretilmiş olan enfes bir kahvedir.Nish Pratik Filtre Kahve Nedir? Nish Pratik Filtre Kahve, hızlı, aromatik ve lezzetli bir şekilde, nitelikli kahve demle yöntemlerinden biri olan pour over demleme metodundan yola çıkarak hazırlanmış pratik bir ürün.Tadını sevmiş olduğunuz yöresel kahveleri bu pakette ev, ofis, seyahat, kamp kısacası hayatın her ritüelinde her ortamda yanınızda taşıyarak sadece sıcak su ve bir fincan ile her zaman sevmiş olduğunuz lezzette yudumlayabilirsiniz.Nish Pratik Filtre Kahve, pour over ve V60 demleme yöntemleri ile benzeşir. Ancak alışmış olduğunuz lezzet ve güzellikte olan kahvelerinizin size daha pratik, hızlı ve basit bir şekilde demleme imkânı sağlar.Nitelikli kahveye ulaşmak isteyen herkesin bugüne kadar beklediği, makine gerektirmeyen daha basit bir şekilde demleme özelliğine sahip olması yönünden çok tercih edilebilir bir üründür.

Demleme Yöntemi

·         Tavsiyemiz 85-93 derece sıcaklıkta su kulanın.
·         Fincan veya kupayı sıcak su ile çalkalayın.
·         Filtreyi üst tarafındaki işaretli yerinden yırtarak açın.
·         Her iki askıyı çekerek bardağınıza takın.
·         Demleme öncesi kahvenizi bir miktar su ile ıslatın ve 15-30 saniye kahvenizin genleşip suyu homojen bir şekilde emmesine izin verin.
·         Yavaşça kahvenin yüzeyi kuru kalmayacak şekilde ıslatın.
·         Filtreyi gözlemleyin aşırı su eklemesinden kaçının düzenli ve filtrenin içindeki su miktarı bitmeye yakın ama bitmeden su ilavesi yapın.
·         Demleme bittikten sonra filtreyi sıkmayın!

Pratik Filtre Kahve Kullanımı

Ürün paketlerinin her biri 10 gram içerdiği için tavsiye etmiş olduğumuz su miktarı 160ml, 80-93 derecedir. Çaydanlık ve kettle, geniş ağız yapısına sahip oldukları için bir anda su akışı olabilir bu durumun olması kahvenizin kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu durumun oluşmaması adına kupanızı dairesel şekilde veya çaydanlık ya da kettle?nızı dairesel şekilde su miktarı filtreyi aşmayacak şekilde yavaş ve ince bir döküş ile 5-10 saniye kahvenin süzülmesini bekleyerek tekrarlayınız. Demleme işleminizi bitirir bitirmez, Nish pratik filtre kahve ürününüzü su içinde daha fazla bekletmeden fincandan çıkartmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kahvenizin tadında acılığa neden olabilir. 

Çeki̇rdek Ki̇mli̇ği̇

Tadım Notları: Tropik Çiçekler ve Tropik Meyveler 

Çekirdek Tipi: Arabica 

Rakım: 1275m 

Asidite: Yüksek 

Gövde: Tam 

İçim Sertlik: Dengeli 

İşleme Süreci: Yıkanmış 

Hasat: Kasım-Şubat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİSH PRATİK FİLTRE KAHVE YÜKSEK KAFEİN
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Nish
Henüz yorum yok