Kütahya Porselen TCMNGHS2105B NG Home Smoothie Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yürüyüşte, Sporda, Dışarıda Rahat Kullanıma Sahip Smootie Blender

Paslanmaz çelik bıçaklara sahip blender, buz kırabilecek kadar dayanıklı çorbanızı pürüzsüz kıvama getirmek için ideal... Kaydırmaz silikon sayesinde sağlam ve ergonomik tutuş olanağı tanır. Bu özelliğiyle kampta, parkta, yürüyüşte, sahilde, piknikte yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Damlamayı önleyen sızdırmaz içme kapağı sayesinde kıyafetleriniz kirlenmez. Akıtmayan şişesiyle çantalarınız kuru kalır. Keyifli zamanlarınız için kendinize pratik smootie tarifleri hazırlayın!

Kendi Kahvenizi Smootie Blender ile Öğütün

Evde harika demleme kahveler yapmak için de smootie blender kullanabilirsiniz. Kahve ve baharat öğütürken çok ufak olmasını önlemeniz için 2 kademeli hız ayarı ve anlık çalışma özelliği bulunur. İçine mevsimin en lezzetli meyvelerini ekleyerek kendinize vitamin ve mineral depoları hazırlayabileceğiniz blender ile kuruyemiş sütleri hazırlayabilirsiniz. Vegan beslenme tarifleriniz için, tatlı ya da kahvede kullanmak için badem, fındık, fıstık, ceviz gibi yemişlerin sütünü çıkararak buzdolabında saklayıp harika tatlılar hazırlayın.

BPA’sız Karıştırma Şişeleri ile Sağlık Hep Sizinle

Smootie blender için en olmazsa olmaz parçalar arasında karıştırma şişeleri başta gelir. Sağlıklı koşullarda üretilmiş, ağzınıza layık smootieler için sağlıklı şişeler kullanın. BPA’sız karıştırma şişeleri, ara öğünlerinizi yanınızda taşımanızı sağlar. Harika lezzette içecekler ve ara öğünler taşımanızı sağlayan şişelerden biri 300 ml diğeri 600 ml büyüklüğündedir.

Smootie Blender ile Enerjik Bir Gün

Mutlu sabahlar için mutluluk veren içecekler için! Smootie Blender ile güne enerjik uyanmak ve bu enerjiyi gün boyu sürdürmek için kendinize meyvelerden, kuru yemişlerden ve sebzelerden harika içecekler hazırlayın. 800 ml sızdırmaz ve yıkanabilir haznesiyle mevsimin en lezzetli meyvelerinden smootie çeşitleri hazırlayın!

Yüksek Hızlı Devir ve Kolay Temizleme Olanağı

İstediğiniz karışımı kısa sürede hazırlamanıza yardım eden smootie blender, hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Vakumlu kaymaz ayaklar sayesinde çalışırken sarsılmaz. Sarsılarak dökülmeyi ve ev kazalarını önler. Kolayca temizlenebilir, titiz mutfak kullanımı ile hızlı içecekler yapmanıza olanak tanıdığı için evinizin joker parçalarından biri olmaya adaydır. Kolayca yıkayabilmeniz için parçaları hızlıca sökülüp takılabilir şekilde tasarlanmıştır. 500 W güçle 1. Kademe/dk 17.000 2.kademede 24.000/dk devirde çalışır. Mutfağınızda her an sağlıklı içecekler hazırlamanın keyfini çıkarın!

Ürün İçeriği

• 1 Adet Blender
• 1 Adet Parçalayıcı Bıçak
• 1 Adet Kahve&Baharat Öğütücü Bıçağı ve Haznesi
• 1 Adet Sızdırmaz Hazne
• 1 Adet Büyük Boy Şişe
• 1 Adet Küçük Boy Şişe
• 1 Adet İçme Kapağı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KÜTAHYA PORSELEN NG HOME SMOOTHİE TCMNGHS2105 BBLENDER
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Enerji Kaynağı
BELİRTİLMEMİŞ
Turbo Özelliği
VAR
Hazne Malzemesi
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
KÜTAHYA PORSELEN
Güç (w)
500 W
Bıçak Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Fonksiyonlar
BLENDER
Hazne Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Çırpıcı
BELİRTİLMEMİŞ
Hız Kademesi
2
Bıçak Özelliği
PASLANMAZ ÇELİK
Doğrayıcı Hazne
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
ANTRASIT GRİ
Renk
ANTRASIT GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KÜTAHYA PORSELEN
Henüz yorum yok