CVS DN 1290 Sharp Series Dynamic Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PİVOT ELEKTRONİK VEDANIŞMANLIK SAN. VETİC. LTD. ŞTİ.-135881

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Sunan Blender Seti

DN 1290 blender seti; doğrama, çırpma, öğütme, yoğurma ve parçalama gibi kullanım fonksiyonlarının yanı sıra rendeleme ve dilimleme özellikleriyle de fark yaratır. Tüm bu işlevler için ürün altı farklı aksesuarla çalışır. Çok yönlü kullanım sunan set, mutfakta geçirdiğiniz sürenin hem daha keyifli hale gelmesini sağlar hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Doğrayıcı Hazne Kapasitesiyle Kolay Kullanım

DN 1290 blender setinin doğrayıcı haznesi, 1000 ml kapasiteye sahiptir. Doğrayıcı hazne, doğrama bıçaklarının yanı sıra rendeleme ve dilimleme aparatlarıyla da birlikte kullanılır. Yüksek kapasite, kalabalık akşam yemeklerinde yiyeceklerinizi ve salatalarınız için kullandığınız sebzeleri tek seferde istediğiniz forma getirmenize yardımcı olur.

Rendeleme ve Dilimleme Aksesuarı

Blender setinin rendeleme ve dilimleme için iki farklı aksesuarı bulunur. Bu aksesarlar, doğrayıcı hazneye entegre edilerek çalıştırılır. Motor gövdenin üst kısmında bulunan boşluk sayesinde sebzeleri rendelenmek ve dilimlenmek üzere haznenin içine yollayabilirsiniz. Dilimleyici aparat, sebzeleri ince şekilde dilimlediği için sebze cipsleri hazırlamanıza yardımcı olur.

Blender Setinin Rondo Özelliği

DN 1290’ın doğrayıcı haznesinin içerisinde yerleştirdiğiniz çift taraflık bıçak, ürünü rondo olarak kullanmanızı sağlar. Rondo işleviyle domates, soğan, patates gibi sebzeleri istediğiniz büyüklüklerde parçalayabilir, dilerseniz parça etleri kıyma haline getirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu işlevle kuruyemişleri tatlılarda kullanılmak üzere toz haline getirebilirsiniz.  

Konforlu Kullanım Sunan İkili Çırpma Teli

DN 1290 blender setinin iki adet çırpma teli bulunur. İkili çırpma teli; pasta, kek ve pankek gibi yiyeceklerin hazırlığını; ayrıca ürünün turbo fonksiyonu sayesinde hızlı çırpılması gereken mayonez gibi lezzetli sosları hazırlamanızı kolaylaştırır.

Unlu Mamullere Özel Yoğurma Telleri

Ekmek, gözleme ve kurabiye gibi unlu mamullerin en çok zaman alan kısmı, yoğurma işlemidir. DN 1290, ikili yoğurma teli ile zaman tasarrufuna katkı sağlar. Tellerin tasarımı sayesinde hamurunuz kolaylıkla istediğiniz kıvama gelir.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuarlar

DN 1290’ın gıda ile temas eden tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Motor gövdesi, çırpma ve yoğurma tellerinin entegre edildiği adaptör ise nemli bir bezle silinerek kolaylıkla temizlenebilir.

Şık ve Kompakt Tasarım

Blender setinin tüm aksesuarları modern tasarımıyla mutfaklarınıza şıklık sağlar. Birden fazla işlevi bir arada sunan ürün, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda çok fazla yer de kaplamaz. Tüm aksesuarlar yerinden rahatlıkla çıkarılabildiği için herhangi bir yerde kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  •  Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1000 ml
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Gövde Türü: Plastik
  • Hız Kademe Sayısı: 2
  • Motor Gücü: 1700 W


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.