Bernardo Sapphire 5in 1 Multi Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kalite Malzemeler

Paslanmaz çelikten üretilen blender aparatı, çırpma aparatı ve keskin doğrayıcı bıçakları sayesinde uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda ürünlerin paslanmaz çelikten üretilmesi sağlığınız açısından da önemlidir.

Kolay Temizlik

Bulaşık makinesinde kolay yıkanabilen 2 lt doğrayıcı hazne ve kolay yıkanan 800 ml ölçü kabı sayesinde yemek yapmak kolay hale gelir. Ürünlerinizi istediğiniz hale getirdikten sonra hazneyi ve ölçü kabını elinizle bile saniyeler içinde yıkama imkanınız olur. 

Ergonomik Malzemeler

5’i bir yerde setin ayrılabilir gövdesi fazla yer kaplamadan kolayca depolamaya imkan sağlar. Aynı zamanda blenderın kolayca ele oturması ve hassas tuşu sayesinde sebzeleri ve meyveleri hızlıca küçük parçalar haline getirebilirsiniz.

Yüksek Emniyet

Setin sahip olduğu emniyet sistemi sayesinde çocuklarınız daha güvende olur. Kolayca emniyete alarak keskin bıçaklardan hem kendinizi hem de ailenizi koruyabilirsiniz.

Her İşe Uygun Ayrı Fonksiyon

Setin sahip olduğu birçok fonksiyon sayesinde yemelerinizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Dilimleme ve rendeleme diskleri, birbirinden farklı keskin paslanmaz bıçakları ve blender sayesinde her türlü yemeği kolayca hazırlayabilirsiniz.

Ekstra Zaman Kazanın

Mutfakta harcadığınız zamanı büyük ölçüde azaltan set her türlü kesme ve rendeleme işlerinde uzmandır. Geniş haznesi ve yüksek güç sağlayan motoru sayesinde yemek yaparken harcadığınız zaman azalarak ailenizle geçirdiğiniz zaman artar.

Her Amaca Uygun Hız Ayarı

Yemek yaparken veya tatlı yaparken malzemelerin hangi hızda çırpılacağı veya kesileceği büyük önem taşır. Ürünün sahip olduğu ayarlanan hız kademesi sayesinde 4 farklı hız ayarından istediğinizi belirleyerek yaptığınız tatlıları ve yemekleri daha da lezzetli hale getirebilirsiniz.

Üst Düzey Sessizlik

Blender ve mikser tarzı ürünler çalışırken yüksek ses çıkararak çevreyi rahatsız eder. Ancak bu ürünün sahip olduğu sessiz çalışma özelliği gece geç saatlerde ve sabah erken saatlerde dilediğiniz gibi mutfakta vakit geçirmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bıçak Tipi : Paslanmaz Çelik
  • Blender Tipi : Çoklu Set
  • Güç : 1000 W
  • Hız Kademesi : 4
  • Gövde Malzemesi : Plastik
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi : 2 lt
  • Ölçü Kabı Kapasitesi : 800 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAPPHİRE 5İN 1
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
BLENDER
Renk
ROSE GOLD
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BERNARDO
Henüz yorum yok