Reeder S1 Max Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Size Özel Teknoloji

Günlük yaşam tarzınızı kolaylaştırmak için tasarlanan Reeder S1 Max akıllı saat, teknoloji kullanımlarınızı tek bir ekrandan kontrol etmenizi sağlar. S1 Max ile vücut ritminizin yanı sıra telefonunuza gelen çağrı, mesaj ve mail bildirimlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım

260 mAh pil gücüne sahip S1 Max; 10 günlük pil ömrüyle müzik, adımsayar ve uyku takibi gibi uygulamaları kesintisiz bir güçle kullanımınıza sunar.

Harekete Geçme Zamanı

9 adet spor modu ile yaptığınız her hareketi doğru bir şekilde izleyen ve analiz eden S1 Max, tek bir dokunuş ile seçebileceğiniz açık havada koşu, açık havada yürüyüş, kapalı alanda koşu, kapalı alanda yürüyüş, yürüyüş, tırmanma, açık havada bisiklet, kapalı alanda bisiklet ve kürek modu sayesinde verilerinizi doğru analiz ederek kalp atış hızınızı ve temponuzu paylaşır.

Sağlık İçin Farkındalık

Kalp ritmi ölçme özelliği ile bileğinizden nabız takibi yaparak  kontrolü elinize alın. S1 Max, nabzınızın normal seviyelerin üzerine çıkması veya altına düşmesi durumunda titreşimle uyarı gönderir.

Üstün Dayanıklılık

S1 Max, 5 ATM basınca kadar su geçirmez özelliği ile her koşulda rahat kullanım sağlar.

Özellikler

  • 5 ATM basınca kadar su geçirme
  • 9 adet spor modu
  • 260 mAh pil gücü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.