Pebble Time Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Hayatınızın Zaman Tüneli

Pebble Time geçmişi, geleceği ve anı parmak uçlarınıza taşıyor.

 

Zaman Akıyor

7 güne kadar batarya ömrüyle Pebble Time her ihtiyaç duyduğunuzda hazır. Yürüyüşte veya uykudayken hiçbir zaman şarj için endişelenmeniz gerekmeyecek.

 

Geçmişe Dönün ve Geleceğe Bir Bakış Atın

Pebble Time'ın zaman tüneli sizin için önemli olan konulardan oluşur. Hatırlatmalar, takvim, hava durumu, son dakika haberleri, cevapsız çağrılar ve uygulama alarmları gibi. Böylece her şeyden haberdar olabileceksiniz. Zaman tüneli size ihtiyacınız olan bilgiyi istediğiniz anda sağlayacaktır, böylece her anı dolu dolu yaşayabileceksiniz.

 

Her Cihazla Uyumlu

Pebble Time Android ve iPhone akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışır. Cihaz tercihiniz ne olursa olsun biz yanınızdayız.

 

Suya Dayanıklı

Havuza atlayın, duşa girin veya isterseniz yağmurda bir koşuya çıkın. 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip Pebble Time bunlardan hiç etkilenmeyecektir.

 

Hayat Daha Sağlıklı

Renkli e-kağıt ekran, entegre mikrofon ve zaman tüneli ara yüzü sizi sürekli olarak dün, bugün ve yarın ile ilgili günceller. Her zaman bir adım önde olacaksınız. Pebble Time adımlarınızı, uykunuzu, yemeğinizi nerede olursanız olun takip eder. Pebble ile hayat hem daha eğlenceli hem de daha sağlıklı.

Özellikler

  • Pebble Health adımlarınızı, uykunuzu ve alışkanlıklarınızı takip eder.
  • Her zaman aktif, LED arka ışıklı ve renkli e-kağıt ekran.
  • 7 güne kadar batarya ömrü.
  • 30 metreye kadar suya dayanıklılık.
  • Boyutlar: 40.5mm x 37.5mm x 9.5mm
  • Kayış: 22 mm genişliğinde (22 mm genişliğinde tüm saat kayışlarıyla uyumlu).
  • Ağırlık: 42.5 gr (silikon kayış dahil).

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.