Casio GBA-800 G-Squad Adımsayar Kol Saati

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Günlük Hedefinizi Belirleyin

GBA-800UC, G-SHOCK G-SQUAD spor serisine eklenen, son modeller arasında yer almaktadır. GBA-800’ün zarif tasarımı ve pastel renk tonları, hem günlük kıyafetlerle hem de spor kıyafetlerle kombinasyon olanaklarını en üst düzeye çıkarır. Uygulamayı kullanarak, beş egzersiz için yoğunluk seviyesiyle adım sayısı kayıtlarını tutabilir, yaktığınız kalori miktarını hesaplayabilir, günlük adım hedefi belirleyebilir, sayaç kombinasyonları oluşturup bunları saate gönderebilir, kronometreden alınan ölçüm verilerini depolayabilir, verileri görüntüleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sağlık ve Fitness Desteği

Bluetooth özelliği ile, G-SHOCK Connected uygulamasına bağlanarak antrenmanlarınızı geliştirecek çeşitli işlevlere erişim olanağı sağlar. Günlük sağlık ve fitness desteği işlevleri arasında, adım sayınızı takip eden bir 3 eksenli ivmeölçer, beş sayaçla 20 adede kadar sayaç kombinasyonu oluşturmanızı sağlayan bir çoklu sayaç, 200 adede kadar etap kaydedebilecek kapasiteye sahip bellek ve daha birçok işlev bulunmaktadır. 

Daha Etkili ve Keyifli

Tüm bu özellikler sayesinde antrenmanlarınızı planlayıp kayda geçirebilir, böylece egzersizi daha etkili ve keyifli hale getirebilirsiniz. Diğer özellikler arasında uygulama tabanlı, otomatik zaman ayarı düzeltmesi ve aydınlatmanın sınırlı olduğu alanlarda egzersiz yapmayı kolaylaştıran Otomatik LED Işık bulunur. Kordonun iç kısmında, gövdeye bağlandığı yerde bulunan arka kanatlar, kaymayı önleyen yeni kordon halkası şekli ve kordonun sıkılığını daha iyi ayarlamak için sayısı artırılan kordon delikleri rahatlığınıza katkıda bulunan faktörlerdir. Kısacası G-SHOCK G-SQUAD koleksiyonu, yetenekli sporculardan oluşan elit takımlar için, ideal saatler sunar.

Özellikler

  • 200 metreye kadar su geçirmez
  • Çift LED ışık
  • Mobile Link (Bluetooth® kullanarak kablosuz bağlantı)
  • Adım sayma
  • Güç Tasarrufu
  • 1/100 saniye hassasiyetli kronometre
  • Geri sayım sayacı

Genel Özellikler

Dili
Türkçe

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.