Apple Watch Series 5 40 mm

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Hep Göz Önünde, Hep Gözü Üzerinizde

Apple Watch sahip olduğu tüm özelliklerle daha sağlıklı bir yaşam için ilham veriyor. Kalp atış hızınızı takip ediyor ve yolunda gitmeyen bir şey olduğunda size haber veriyor. Menstrüel döngünüzü izlemenize yardımcı oluyor. Bulunduğunuz ortamdaki ses seviyesi işitme duyunuzu etkileyecek noktaya çıktığında sizi uyarıyor. Dilerseniz Nefes, Kalp Atış Hızı ve Gürültü gibi komplikasyonları gün boyunca gözünüzün önünde olmaları için saat kadranınıza da ekleyebiliyorsunuz.

Hep Açık Retina Ekran

Kadranınızda saati veya diğer bilgileri görmek için bileğinizi kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek yok. Çünkü ekran artık hiç uyumuyor. Yani bisiklet sürerken, mekik çekerken veya toplantı bitsin diye dakikaları sayarken tek yapmanız gereken gözünüzün ucuyla saatinize bakmak. Saatin kaç olduğunu veya antrenman ölçümlerinizi her an görüyorsunuz.

Kalbinizden Geçenleri Okuyor

Apple Watch Series 5 kalp atış hızınızı dilediğiniz an kontrol edebilmeniz ve kalbinizin performansını takip edebilmeniz için onu gün boyunca izliyor. Dahası, kalp atış hızınız anormal bir şekilde yükseldiğinde veya düştüğünde belirtileri hissetmiyor olsanız bile sizi uyarıyor.

Her Parçası Mühendislik Harikası

Ürünlerimizin sahip olduğu teknolojiye gösterdiğimiz özeni kullandığımız tüm materyallerin kendisine de gösteriyoruz. Apple Watch kasası, uzay endüstrisi standartlarında 7000 serisi alüminyumdan üretiliyor. Bu hafif ve göz alıcı materyalin şimdi %100’ü iPhone XR’ın üretim sürecinden elde edilerek geri dönüştürülüyor.

Sizi Artık Hiçbir Şey Durduramaz

Antrenman uygulaması yeni ekran için optimize edildi. İster yoga yapıyor ister bisiklete biniyor veya yüzüyor olun, egzersizinizin her saniyesinde ölçümleriniz daima gözünüzün önünde. Yani artık herkes daha da motive.

Saat Kadranınızı İstediğiniz Gibi Kişiselleştirin

Komplikasyon olarak adlandırdığımız uygulamaları veya özellik kestirmelerini seçerek tüm kadranları kişiselleştirebiliyorsunuz. Böylece bir bakışta daha fazlasını görebiliyor, bir dokunuşta daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Kullanabileceğiniz yüzlerce komplikasyon var ve İnfografik gibi bazı kadranlara dokuz kadarı yerleştirilebiliyor.

Hep Açık, Her Göreve Alışık

İnovatif yeni ekranında kadranınız hep görünür durumda. Saati ve önemli bilgileri görmek için artık bileğinizi kaldırmanız gerekmiyor.

Doğru Yönde İlerleyin

Yerleşik pusulayla birlikte çalışan Harita uygulaması daha da güçlendi. Coğrafi konumunuzun yanı sıra şimdi yüzünüzün dönük olduğu yönü de gösteriyor. Adım adım yol tarifi özelliğini kullandığınızda bileğinize gönderdiği hafif dokunuşlarla hep rotada kalmanızı sağlıyor. Böylece saatinize bakmanıza da gerek kalmıyor. Başka bir deyişle, sesli uyarıları duymasanız da doğru yönde ilerlediğinizden emin oluyorsunuz.

Özellikler

GPS/GNSS
Pusula
Barometrik altimetre
Suya dayanıklı tasarım (50 metreye kadar)
Elektriksel kalp sensörü
İkinci nesil optik kalp sensörü
Acil SOS
İvmeölçer (32 G kuvvetine kadar)
Jiroskop
Ortam ışığı sensörü
Hoparlör (%50 daha yüksek ses)
Mikrofon
GymKit
32 GB kapasite
Seramik ve safir kristal arka yüz

Ekran
324 x 394 piksel (40 mm)
759 mm ekran alanı
Force Touch özellikli LTPO OLED Hep Açık Retina ekran (1000 nit parlaklık)

Çip
64 bit çift çekirdekli işlemciye sahip S5 (2 kata kadar daha hızlı işlemci)
W3 Apple wireless bağlantı çipi

Bağlantı
WiFi 802.11b/g/n 2.4 GHz
Bluetooth 5.0

Güç
Şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pil (18 saate kadar pil ömrü)
Manyetik şarj kablosu
USB güç adaptörü

  • Apple Watch Series 5, ISO 22810:2010 standardı kapsamında 50 metre suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Bu, havuzda veya denizde yüzme gibi derine dalmadan yapılan su aktivitelerinde kullanılabilecekleri anlamına gelir. Ancak bu aygıtlar tüplü dalışta, su kayağında ya da yüksek hızda yapılan veya derine dalmayı gerektiren diğer su aktivitelerinde kullanılmamalıdır.
  • Apple Watch Tüm Gün Süren Pil Ömrü testleri Apple tarafından Ağustos 2019’da bir iPhone ile eşleştirilmiş ön üretim Apple Watch Series 5 (GPS) üniteleriyle gerçekleştirilmiştir; tüm aygıtlar ön sürüm yazılım kullanılarak test edilmiştir. Pil ömrü kullanıma, hücresel ağın kapsama alanına, yapılandırmaya ve daha birçok etkene göre değişir; gerçek sonuçlar farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen www.apple.com/tr/batteries ve www.apple.com/tr/watch/battery.html adreslerini inceleyin.
  • Özellikler değiştirilebilir. Bazı özellikler, uygulamalar ve hizmetler her bölgede veya her dilde kullanılamayabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WATCH SERİES 5 40MM
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
DİĞER
Bellek (ram) Kapasitesi
DİĞER
Bluetooth Versiyon
V5.0
İşletim Sistemi
WATCHOS 3
Ekran Boyutu (inç)
1.18" INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
324X394 PIXELS
Ekran Panel Tipi
LTPO OLED
İvme Ölçer
VAR
Jiroskop
VAR
Pil Kapasitesi (mah)
DİĞER
Bekleme Süresi (saat)
0-22 SAAT
Aktif Kullanım Süresi (saat)
DİĞER
Şarj Süresi
DİĞER
Suya Dayanıklılık
DİĞER
Mikrofon
VAR
Ağırlık (gr)
DİĞER
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
MWV62TU/A
Marka
APPLE

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı